Öne Çıkanlar Kayısı Satranç Turnuvası ahmet çakar 2015 Turizm borsa istanbul 1 Kasım

Bu haber kez okundu.

Günlük Burç Yorumu Oku -  Bütün Burçların Yorumları ( 8 Mart Pazar 2015) 8039584
Günlük Burç Yorumları 8 Mart Pazar bugüne özel Burcunuz bakalım sizlere neler söylemektedir. Pazar günü hafta sonu olarak son gün son tatil günü diyebiliriz. Pazar günü özel Günlük Burç yorumunuzu merak ediyorsanız doğru adrestesiniz.. 

8 Mart 2015 Pazar günü burç yorumları , 8 Mart 2015 koç burcu yorumu, 8 Mart 2015 yay burcu yorumu, 8 Mart 2015 terazi burcu yorumu, 8 Mart 2015 aslan burcu güncel yorumu ve daha fazlası için.. 8 Mart Pazar 2015 Güncel burç yorumları

8 Mart 2015 Günlük Burç Yorumu

koç
Bugün, burcunuzda oluşacak dolunay enerjisi(transit ay ile güneşiniz kavuşumda) ile güne başlayacaksınız. Öğle saatlerinden itibaren etkili olmaya başlayacak bu enerji, Cuma akşamına kadar, ilişkinizle alakalı konuları ön plana getirecektir. Genel manada ise, davranışlarınızın dış dünyada göreceği tepkiyle eşdeğerdir. Sizin isteklerinizle, karşınızdaki insanın duyguları arasında doğal bir çatışma oluşabilir ve bu durumda yapılması gereken en faydalı davranış, ikiniz arasındaki hassas dengeyi bozmamaktır. Karşınızdaki kişi, sakin ve dingin bir şekilde davransa bile, siz kolayca gerilim altına girebilirsiniz. Çünkü yapınız gereği, biri karşınızda böyle, hiçbir şey olmamış gibi durunca sinirlenmemeniz mümkün değildir. Peki bu gerilime sebep olan nedir? Birincisi, sizin doğal yapınızdaki çabuk alevlenme ve herşeyi kendi isteğiniz doğrultusunda yapmak arzunuz. Fakat karşınızdaki insan ise, size karşı son derece toleranslı davranarak günü sakin bir şekilde geçirmekten yana. 

Ona baktığınızda aslında ruhunuzun bir başka yanını görür gibisiniz. Sizi tanıyanlar hep hareketli, hep gergin bir insan görseler de, aslında yufka gibi bir yüreğe sahip olduğunuzu siz gayet iyi bilmektesiniz. Ama nedense böyle olmakla daha güvende olduğunuzu düşünmektesiniz. Dolunay enerjisi genel manada bitişler anlamına gelir. Kimi zaman haritanızdaki etkiler nispetinde hiç yoktan yere bir ilişki sona erebilir. Bu Ay gezegenin tetikleyici özelliğinden dolayıdır. Yapılması gereken ise ince bir ayardır. Ben böyleyim o ise öyle, o zaman ya onu olduğu gibi kabul etmeliyim yada veda etmeliyim gibi. Hangisini tercih edeceğiniz, sevginizin kalitesine, kurduğunuzun temelin sağlamlığına ve yüreğinizdeki sevginin büyüklüğüne bağlı olarak değişecektir. Lütfen sakin olmaya çalışınız.


boğa
Bugün, günlük iş temponuzda, bazı konularda kararsızlık çektiğiniz olabilir. Tam olarak içinize sinmeyen durumlar nedeniyle, daha ilerisini düşündüğünüzde sorun çıkabilir endişesi taşıyabilirsiniz. Karşıt durumları inceleyerek tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Eğer önünüzde vakit varsa, bunu yapmanız faydalı olacaktır. Gün içinde detay gerektiren konular yoğunlukta olabilir fakat bunların hepsi yakın çevrenizle alakalı olduğu için yavaş yavaş halledebilirsiniz. Bilgi toplamanız gereken durumlar olabilir, aile bireylerinin sağlık durumları veya nasıl olduklarına dair haberleşme konuları gündeme gelebilir. Kimileriniz evlilik hazırlığı için sağlık raporu veya buna benzer işlerle uğraşabilir. Kimileriniz ise, iş ortamını zevkli ve hoş kılabilecek ufak tefek işlerle uğraşarak moral bulmaya çalışabilirler. Genel manada insanlarla iyi geçinmek isteğiniz fazladır, gün içinde bazı sorunlar oluşsa bile bunlar karmaşaya dönüşmeden bir şekilde üstesinden gelinir. 

Görünüşünüz ve davranışlarınızda doğal bir nezaket içinde bulunmaya özen gösterirsiniz. Duygusal konularda ise, pek içinizdeki paylaşmaktan yana değilsinizdir, genelde sevdiğiniz insanlara hizmette bulunarak, ihtiyaçlarını gidermek yoluyla sevdiğinizi göstermekten yana olabilirsiniz. Güzelliğiniz ve bakımınıza özen gösterebilir, bazı sağlık problemlerini gidermek için alternatif yolları deneyebilirsiniz. Estetik amaçlı bakımlar ön plana gelebilir ve bunun için doktor kontrolünden geçebilirsiniz. Yaklaşan kış ayları için doğal yüz maskeleri veya e vitaminli saç ve vücut bakımı uygulamak, hem güneşin etkilerini azaltmak için hem de kendinizi yenilemeniz açısından uygundur. 


ikizler
Bugün, estetik değerlere olan ilginiz oldukça yoğundur. Birlikte oldugunuz kişileri özellikle bu yönden incelemeye çalışabilirsiniz. Kendiniz de, üstünüze başınıza özel bir önem vererek, birlikte olduğunuz kişiler tarafından beğenilmeyi beklersiniz. Uyum içinde, huzurlu bir gün geçirmek niyetiyle hareket ettiğiniz için, hem görüntünüzle hem de davranışlarınızla bulunduğunuz ortama neşe ve canlılık katabilirsiniz. Tiyatro, sinema, müzik gibi tüm sanatsal faaliyetler ilgi alanınıza girebilir. Genel anlamda ilişkinizle alakalı konularda, paylaşımlar, dengeli yaklaşımlar göze çarpacaktır. Karşınızdaki kişinin değerlerine saygı göstererek, kendi huzurunuzu da sağlamış olacaksınız. Ayrıca maddi konularda, ihtiyaçlarınız adına harcamalar yapabilir, keyifli güzel şeyler satın alarak kendinizi mutlu etmeye çalışabilirsiniz. Sevilmek ve istenilmek hoşunuza gidebilir. El üstünde tutulmaktan hoşlanabilirsiniz, size öncelik tanınmasını bekler ve bunu sağlayabilecek kişilere yönelebilirsiniz. 

Gün içinde, sizi sıkacak veya sorunlar çıkartabilecek kişilerden uzak durmaya çalışabilir genel manada dert getirecek ve problem çıkaracak konuları düşünmek isteyebilirsiniz. Normal ödemelerinizi yapar, günlük aktif işlerinizi yoluna koyar, geri kalan zamanda da, keyif verecek yerlerde bulunmak isteğiyle program yapabilirsiniz. Meraklı oluşunuz, çevrenizdeki diğer kişilerin durumlarını öğrenmek amaçlı konuşmalar yapmanızı sağlar. Arabuluculuk yapmak hoşunuza gidebilir. Bir sorun karşısında size fikriniz sorulduğunda rahatlıkla eğriyi doğruyu birbirinden ayırabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla yakından ilgilenir, ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırsınız.


yengeç
Bugün, eviniz, aileniz veya iç dünyanızla alakalı konularda, kişiliğiniz ile duygularınızı dengeli bir şekilde kullanabilirseniz sorun çıkmayacaktır. Genel olarak başkalarının fikirleri ile çatışmaya yakın oluşunuz, doğal olarak gerilim yaratabilir. Kendi iç dünyanızda sakinlik ve sorunlardan kaçmak isteğiniz vardır. Fakat dışsal imajınız her an gerginliğe yatkın oluşunuzun göstergesidir. Bunun en büyük sebebi Ay gezegeninin güneşinizle yaptığı sert açıdır. Aile bireyleri ile görüş ayrılıkları oluşabilir, sizin düşüncelerinize ters veya gereksiz bulmaları, sizin isteklerinize karşı çıkmaları nedeniyle, ortam gerilimli olabilir. iş konularında da, otoritelerle aranızda bir duvar örülebilir, işinizi yaparken angarya çıkarmaları mümkündür. Ego çatışmaları anlaşmazlıkların neredeyse en başında yer alır. Duygu dünyanızda ilişkinizi ilgilendiren konularda da, sizin beklentiniz karşınızdaki kişiye uymaz veya sizin düşüncelerinize uyum sağlaması zor olabilir. yapmanız gereken fikirlerinizi açıklarken daha mantıklı bir şekilde izah etmektir. Böylece hassasiyetinizin önüne geçebilir, size ters bir şey söylense bile üzerinde durmamış olursunuz.

Eğer çevrenizdeki kişilerle anlaşmazlık yaşamadan günü geçirmek istiyorsanız, öncelikle nasıl bir ruh hali içindeler bunu inceleyiniz. Gergin kişilerle biraraya gelmemeye özen göstermek yerinde olacaktır. Çalışmayan burç mensupları ise, ev içinde minik uğraşlar yaratarak veya genel düzenlemelerle uğraşarak bu zorlu enerjinin boşalmasını sağlayabilirler.


aslan
Bugün, yakın çevrenizle olan tüm iletişiminizde, gözlerin üzerinize çevrilmesi sizi oldukça mutlu edecektir. Karşınıza ilginç fırsatlar çıkabilir ve güzellikler adına hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Kısaca büyüleyici bir havanız vardır desek daha doğru olacaktır. insanlarla uyumlu bir şekilde anlaşmaya gayret gösterir, bilinçaltınızdaki sahip olma dürtüsünü, bu şekilde doyurmaya çalışabilirsiniz. Bu haliniz doğal olarak insanların da sizin nezaketiniz ve olumluluğunuz karşısında lezzet almalarını sağlayabilir. Sorununuz olan kişilerle biraraya gelerek daha önceki problemleri halletmeye çalışabilir veya onların girişimleriyle bunların üstesinden gelebilirsiniz. genel manada diplomatik davranışlarınız gayet etkili olacaktır. İçinizden geleni söylemek yerine, söylenmesi gerekeni sarfetmeniz birçok açıdan size artılar kazandırabilir. Kimi insanların fikirleri hoşunuza gitmese bile, sadece fikrinizi söylemekten hoşlanır, onların ters davranışıyla karşılaştığınızda ise ortamı germemek adına, bu benim düşüncem sizinkini de saygı duyuyorum tarzı yaklaşabilirsiniz.

Dostlarınız arasında sorunu olan kişileri biraraya getirmeye çalışarak arabuluculuk yapabilirsiniz. Kısaca her anlamda güzelliklere düşkünlüğünüz belirli bir şekilde ortadır. Gün içinde karar vermeniz gereken konularda daha dikkatli davranabilirseniz sorun çıkmayacaktır. Fazla tembellikten her şeyden kolay etkilenmekten uzak durabilirseniz, huzurlu bir gün geçirebilirsiniz.


başak
Bugün, parasal konularda kendinizi güvende hissetmek isteğiniz vardır. Hayatınızı en güzel şekilde yaşamanın, cebinizdeki parayla alakalı olduğunu düşünebilirsiniz. Huzurlu ve dingin bir yaşam özleyişiniz artabilir. Sahip olduğunuz değerlere karşı itina göstererek, koruma altına almak isteyebilirsiniz. Öncelikle kendi içinizde sakinliğinizi muhafaza etmeye çalışmalı, üç gün kadar sürecek bu etkinin bilincinde olarak şimdiden psikolojik anlamda kendinizi rahatlatmayı bilmelisiniz. Bu süreç içinde, maddi dalgalanmalar veya kararsız kaldığınız durumlar yaşayabilirsiniz. Hislerinizi ve duygusal mutluluğunuzu, finansal zorlukların bozmasına ve keyfinizi kaçırmasına izin vermeyiniz. Durumunuz ne kadar rahat olursa olsun, harcamalarınız konusunda yine de dikkatli olmaya çalışmanız yerinde olacaktır. Genel anlamda, eşiniz veya sevdiğiniz kişi kaynaklı destekler görebilirsiniz veya onun varlığı sayesinde bugünkü geriliminizi biraz olsun dengeleyebilirsiniz. Kimileriniz ise tam tersine eş kaynaklı ödemeler nedeniyle sıkılabilirler, karşılıklı konuşarak bir hal çaresine bakmanız, huzurunuz açısından yapılacak en doğru davranıştır. 

Günlük aktiviteniz içinde, her çabanızın altında aslında para kazanmak ve sorunlarınızın üstesinden gelmek isteğiniz yatmaktadır. Nasıl daha başarılı olurum düşüncenizde de, iyi bir hayat sürmek niyetiniz vardır. Ödemeleriniz veya borçlarınızla alakalı konular için şimdiden tedbir alarak bu olayların canınızı sıkmasına izin vermemeye çalışmanız yerinde olacaktır. neyle uğraşıyor olursanız olun, yeteneklerinizin güce dönüşmesi adına azmetmeniz, ılımlı ve hoşgörülü bir şekilde diyalog kurmanız size faydalar sağlayacaktır. bulunduğunuz ortamda sakinliği öncelikle kendi içinizde sağlayabilirseniz, karşınızdaki en sinirli insan bile sakinleşmek zorunda kalacaktır. 


terazi
Bugün, burcunuzda oluşan yeniay enerjisi(transit ay, güneşinizle kavuşumda) sayesinde güne huzurlu ve kendi içinizde denge yaratmış bir şekilde adım atabilirsiniz. Siz pozitif düşündükçe, doğal olarak yüreğiniz sakinlik ve mutluluk bulabilir. Yeniay enerjisinin anlamını aylık yorumlarda açıklamıştım. Bu etki yaklaşık ikibuçuk gün boyunca sizlerin kafanızın içindeki düşünceleri hayata geçirebilmeniz adına tetikleyici bir enerji sunacaktır. Günlük aktivitenizi kolaylıkla yerine getirebilir, kendinizle çelişmez, etrafınızdaki insanlarla bir şekilde anlaşma yoluna gidebilirsiniz. Zaten yapınız gereği karmaşadan ve stresten hoşlanmadığınız için özellikle bu tür ortamlar yaratmaya veya bu ortamı sağlayabilen kişilerle olmaya özen göstereceksinizdir. Gün içinde, giyiminizle, tavırlarınızla, doğal nezaketinizle sizi tanıyan tanımayan kişilerin dikkatin çekebilirsiniz. Özellikle bayan teraziler bugün güzellikleriyle yine göz kamaştıracaklardır. Bay teraziler ise yine kibarlıkları ve kendilerinden emin halleriyle bayanların dikkatinden kaçmayacaklardır. Rekabet, öfke ve kıskançlık duygularından uzak, savaşmak yerine barışla işlerini görmekten yana olan sizler, büyük bir problemin üstesinden gelmek adına uğraşmak yerine, günlük aktivitelerle zamanınızı geçirmek konusunda ısrarlı olabilirsiniz. 

Yeniay enerjisi atılım demek olduğuna göre, hırsla öne atılmaktan uzak durmayı düşünseniz de, yarım kalmış tüm işlerinizi bu enerji altında çözmeye çalışmanız yararınızadır. Kişisel ilişkiler açısından da, partneriniz koç, oğlak, yengeç olmadığı sürece bugün karamsarlık veya çekişme gibi durumlar yaşamadan güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bu burçlara sahip bir sevdiğiniz varsa, yapmanız gereken, her zaman belirttiğim gibi, farklılıklarınızın tadını çıkarmak, birbirinizde olmayan özelliklerinizi birleştirerek ilişkinizi tatlandırmak olmalıdır.


akrep
Bugün, burcunuzun o meşhur gizemli hallerini yaşamak adına, köşenize çekilmek veya yine sır dolu aleminizle başbaşa kalmak isteğiyle dolu olabilirsiniz. Mahremiyetinize her zaman özel önem verdiğiniz için doğal olarak, gözlerden uzak, ancak çok güvendiğiniz insanlarla biraraya gelmeye, elinizden gelirse yalnız kalmaya daha meyilli olabilirsiniz. Duygusal ilişkinizle alakalı bir konuda düşünüyor olabilirsiniz ve hala kararsız kaldığınız noktalar üzerinde düşünceye dalabilirsiniz veya beraber olduğunuz kişiyle gizli bir kaçamak yapmayı tercih edebilirsiniz. Bütün bunlar doğum haritanızdaki etkiler nispetinde doğal olarak değişecektir. Genel anlamda ise, güzellikler, barış ve huzur duygusunu en fazla bulduğunuz yer, kendi köşenizdir. Kimileriniz gizli yaşadığı bir ilişkinin kaygısını taşıyabilir, kimileriniz evli bir sevgiliyi düşünerek karamsarlaşabilir kimileriniz ise, herşeye rağmen unutamadığı o özel kişiyi anımsayabilir. Konu ne olursa olsun, ruhsal olarak spontan tepkilerinizin altında hep ilişkiler üzerine odaklanmak merkezinizdedir. 

Bugün ayrıca, birlikte olduğunuz kişiyle alakalı bir türlü çözüme kavuşmamış bir sorunla alakalı canınız sıkkın olabilir. Kiminle konuşsanız size saplantılı davrandığınızı söylemekte ve kimsenin içinizdeki bu hüznü dindirmeye gücü yetmemektedir. Herşeye boşvererek yaşamı sürdürmek zorunda kalmanın ne kadar can sıkıcı olduğunu bildiğiniz için, gün içinde size bu şekilde cevap verecek kişilerden uzak durmaya çalışabilirsiniz. Sahip olduğunuz değerlere olan düşkünlüğünüzü kimsenin anlamıyor oluşu sizde tedirginlik yaratmaktadır. Doğal olarak bu üç gün boyunca insanlarla bir arada olsanız bile, ruhsal olarak kendinizi inzivada hissetmeniz mümkündür. Yapmanız gereken, içinizdeki dinginliği yeniden sağlayacak ve huzura kavuşturacak ruh sakinliğini sağlamak olmalıdır.


yay
Bugün, sizinle ortak zevklere sahip kişilerle biraraya gelerek, gerek iş gerekse özel olarak iletişimde bulunabilirsiniz. Belirli bir organizasyon veya etkinlikte görev alarak, kişileri birbirleriyle tanıştırabilir, değişik zevkler aracılığıyla uyum duygusu yakalayabilirsiniz. Gündelik iş temponuzla ilgili konularda toplantılar düzenlenebilir veya yakın dostlarınızla, işinizi ilgilendiren mesleki anlamda görüşmeler yapabilirsiniz. Yine mesleğinizi ilgilendiren bir kurs veya seminer için yabancılarla görüşmeler söz konusu olabilir. maceracı duygularınızın artışı sayesinde yeni insanlarla grup halinde temasta bulunmak hoşunuza gidebilir. Yurtdışı bağlantılı görüşmeler veya bir kuruluş yararına yabancı kültürlerle alakalı girişimleriniz olumlu bir şekilde sonuçlanabilir. Evlilik yoluyla tanıştığınız dostlarınızla biraraya gelerek güzel bir gün geçirebilirsiniz. Eşiniz veya sevdiğiniz kişiyle, bir kutlama için dostlarınızın da olacağı güzel bir program düzenleyebilirsiniz. Yakın bulduğunuz bir arkadaşınızla özel ilişkinizle alakalı bir konuda görüşebilir ve ondan aldığınız haberlerle mutlu bir gün geçirebilirsiniz. 

Son günlerdeki sorunlarınıza rağmen, bugün birlikte olduğunuz kişiyle daha ılımlı bir şekilde anlaşma olanağı bulur, problemlerinizi konuşabilirsiniz. Kısaca yalnızlık duygusundan uzak kalarak, birileriyle bir şekilde biraraya gelerek sosyalleşmek isteğiniz yüksek olacaktır. Ayrıca kendi kendinize yetmesini bilecek kadar da dinginsinizdir. Önünüze çıkacak her türlü fırsattan yararlanmayı bilebilir ve dostlarınızdan faydalar görebilirsiniz. 


oğlak
Bugün, genel anlamda mesleki konular ön planda olacaktır. Yalnız dikkat edilmesi gereken konu, uyumlu ve barışçıl yaklaşımlar içinde olmanız gerektiğidir. Ne kadar üstünüze gelinirse gelinsin, siz nezaketinizi elden bırakmadan gayet politik olmak durumundasınız. Zaten gün içinde olan tüm durumlarda da spontan olarak anlaşmak zorunluluğu hasıl olduğundan size başka bir seçenek nerdeyse kalmamaktadır. İşinizle alakalı yeni ortaklıklar gündeme geldiği gibi, ortağınız olan kişilerle biraraya gelerek mesleki anlamda görüşmeler söz konusu olabilir. Yeni bir değişim adına neler yapılabilir konusunda tam bir anlaşmaya varılmasa da, üç gün sürecek bu etki altında bir şekilde kararlar gündeme gelebilir. Eş veya evlilik kaynaklı bir statü değişimi meydana gelebilir veya evliliğiniz kaynaklı bir şirket oluşumu söz konusu olabilir. ilişkinizle alakalı konularda her ikiniz de birbirinize karşı sorumluluklarınızı kabul eder tarzda davranabilirseniz ve geleceğiniz adına hareket etmeniz halinde birçok problemin kendiliğinden çözüldüğünü görebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken konu, sevginizi ifade ederken, gerek onun işiyle alakalı gerekse kendi mesleğinizi aynı değerde görmeniz söz konusudur. Kısaca yaşadığınız beraberlikte cinsel, parasal, duygusal açıdan ziyade, mesleki pozisyonlarınızla ilgili konular daha fazla önem arzeder. Size destek olmasından veya ona yardımcı olmaktan zevk alabilirsiniz.

Kimileriniz ise, eşi kaynaklı iş sorunları nedeniyle canı sıkabilir ve siz elinizden geldiğince sorunlarında yanınızda olabilirseniz, bu durum beraberliğiniz açısından oldukça etkin olacaktır. mesleği güzelleştirme veya sanatla alakalı olanlar için bugün, mesleki kariyerlerini ileri seviyelere getirme açısından önemli bir gün olabilir. Katıldığınız bir sınav veya toplantı sayesinde kendinizi gösterebilme fırsatı bulabilirsiniz. 


kova
Bugün, gelişiminiz adına, bilgi sahibi olmanız gereken alanların başında yabancılarla görüşmeler veya iş konuları gelecektir. yüksek eğitiminizin en önemli aşamalardan biri için girişimde bulunabilir, üst seviyede bir bölüme kaydınızı yaptırabilirsiniz. Eşiniz yabancı uyruklu bir kişi ise, evlilikle alakalı meseleler için bir yolculuk gündeme gelebilir. Dini inancınız bugün oldukça yükselebilir ve dileklerinizin kabulü için kutsal yerleri ziyaret edebilirsiniz. Yardım amaçlı kuruluşlarla bağlantıya geçerek görüşmelerde bulunabilir, yapılacaklar konusunda bilgi alabilirsiniz. Medya ve yayın kuruluşlarında çalışan bir kişi iseniz yaklaşan ramazan dolayısıyla çeşitli kişilerle biraraya gelerek organizasyonlarda bulunabilirsiniz. Genel anlamda bakarsak, insancıl çalışmalar ve özveri gerektiren tüm konular oldukça ön planda olacaktır. Amacınız, ruhunuzu arındırmak, daha huzurlu yaşamak adına neler yapılabilir duygusu altında kendinizi düzenlemektir. Doğal olarak, yüce yaradana karşı ulvi görevlerinizi yerine getirmek arzunuz da büyük olacaktır. yenilik merakı altında kendinizi gözden geçirme, ruhani konularda hassas olma, çeşitli yolculuklar yaparak içsel manada dinginlik sağlama arzusu da, yine bugünün etkin enerjileri arasında yer alacaktır. 

Öğrenmeye olan merakınız artabilir ve medya vasıtasıyla kendinizi geliştirdiğiniz gibi gitmeyi arzuladığınız yerler hakkında geniş bir bilgi sahibi olmaya çalışabilirsiniz. Ailenizi yakından ilgilendiren konularda uyum ve güzellikler içinde hareket edebilir, evinizi inancınızla alakalı konularda insanlarla biraraya geleceğiniz etkinlikler için hazırlayabilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edebilir, yolculuğa çıkacak olanlar varsa ne gibi yardımda bulunabilirsiniz bu konularla uğraşabilirsiniz. Yabancı dil eğitimi konusunda karar verebilir, eğitiminizi yakından ilgilendiren konular için araştırmada bulunabilirsiniz.


balık
Bugün, duygu dünyanızla alakalı her konuda, uyumlu ve huzurlu bir ilişki isteği ön plandadır. Paylaşımda bulunacağınız, sorunlarınızı birlikte çözüme kavuşturacağınız bir beraberlik isteği içindesinizdir. Kimileriniz için bugün, maddi ortaklık kurduğunuz kişilerle biraraya gelerek parasal konularda görüşmekle geçebilir, kimileriniz ise dışardan bir kaynak arayışı içine girerek uzun vadeli bir borçla alakalı girişimde bulunabilir. Duygularınız oldukça güçlüdür ve sıradışı bir şeyler yaşama isteğiniz yoğundur. Çekiciliğinizi ve cinsel gücünüzü birliktelik kurmak adına gösterebilir ve bu yolla kendinizi mutlu etmeye çalışabilirsiniz. Zevklerinize düşkünlüğünüz konusunda bugün oldukça ileriye gidebilir, hayatın güzel yanlarını kendinizden geçerek yaşamak isteyebilirsiniz. Üzerinizdeki tüm ağırlıklardan kurtulmak isteğiniz vardır, fakat bilinçaltınızda bunu ifade ediş tarzınız tamamen içgüdüseldir. Kararsız kaldığınız bazı konuları saplantılı bir şekilde ifade edebilir, gösterebilirsiniz. Üzüntülerinizi daha derin yaşayabilir fakat bunların üzerinde durarak kendinizi üzmek yerine, sizi sorunlardan uzaklaştıracak işlerle uğraşmayı tercih edebilirsiniz. Maddi konularla alakalı bazı haberler alabilir ve önünüzdeki üç günlük süre içinde bunları halletmek durumunda kalabilirsiniz.

Yakınlarınızla bağlantıya geçerek veya kısa yolculuklar yaparak kendinizce çözümde bulunabilirsiniz. Eskiden tanıdığınız bir kişi veya ayrıldığınız eşinizle alakalı bir mevzu gündeme gelebilir. Eğer ılımlı bir şekilde yanaşabilirseniz size gereken desteği verecektir. Aşk konusunda sahip olunma ve korunma isteğiniz yükselecektir ve cinsel konularda paylaşımda bulunmak size kendinizi güvende hissettirebilir.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.