Öne Çıkanlar ermenek pfdk kararları Bolu aydın devlet hastanesi show tv

Bu haber kez okundu.

Günlük Burç Yorumu Oku -  6 Mart Cuma 2015 (Bütün Burçların Günlük Yorumu)
Günlük Burç Yorumları 6 Mart Cuma bugüne özel Burcunuz bakalım sizlere neler söylemektedir. Cuma günü hafta içi olarak haftanın son günü diyebiliriz. Cuma günü özel Günlük Burç yorumunuzu merak ediyorsanız doğru adrestesiniz..
6 Mart 2015 Cuma günü burç yorumları , 6 Mart 2015 kova burcu yorumu, 6 Mart 2015 ikizler burcu yorumu, 5 Mart 2015 boğa burcu yorumu, 5 Mart 2015 koç burcu güncel yorumu ve daha fazlası için.. 6 Mart Cuma 2015 Güncel burç yorumları

6 Mart Cuma Günlük Burç Yorumu

koç
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz Koçlar, bu süreç içinde aşk, çocuklar, sanat, sportif faaliyetler, hobileriniz ve eğlence kısaca sosyal ilişkilerinizle alakalı konularda, şu andaki durumunuzu tekrar gözden geçirmiş olmalısınız. Yaşadığınız aşkın kalitesi, size kattığı değer ve sizin bu beraberlikle ilgili düşüncelerinizi sadece kendiniz açısından değerlendirmeniz doğaldır. Çünkü Venüs Aslan burcunda egonun ön planda olmasını sağladığından, sizin için önemli olan isteklerinizin karşılanmasıdır. Bu bakış açısı altında eğer rahatsız olduğunuz konular varsa, geri hareketin sona erdiği bugünden itibaren bunları sadece dile getirmeye başlayacaksınız. Yani karşınızdaki insana, benim seninle ilgili şu şu sıkıntılarım var, ben bunu istiyorum diyebileceksiniz. Dikkat ederseniz onun düşünceleri burada o kadar derdiniz olmayacaktır. Önemli olan sizin ne düşündüğünüzdür. Yalnız bu problemler çabucak çözülecek mi? tabiki hemen değil, 8 Ekim tarihinde Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Venüs gezegeni, bu sorunların daha fazla ön planda olmasına neden olacaktır(o tarihteki günlük yorumlarda bu durumdan yine söz edeceğim) bu süreçte bir başka etki ise, geçmiş ilişkilerin yeniden gündeme getirmesidir. Bu konuyla tekrar uğraşmış veya o kişiyle biraraya gelmiş olabilirsiniz.

Günün diğer enerjisi ise, romantizm ve paylaşım isteğinizi güçlendiricidir. Fakat bunun için, karşınızdaki insanın fikirleriyle çatışmamalı, kendi isteklerinizle onun düşünceleri arasında uyum sağlamaya özen göstermelisiniz. Ancak böylece güzel bir anlaşma sağlanır ve akşam saatleri güzel bir kutlamaya sahne olabilir.


boğa
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz Boğalar , bu süreç içinde ailenizi yakından ilgilendiren konularla uğraşarak eksiklerini saptamaya çalıştınız. Kimileriniz yeni bir eve taşınmak için kendi içinde hesaplamalara gitti ve bütçesini gözden geçirdi, kimileriniz birlikte yaşamayı düşündüğü kişiyle alakalı incelemede bulundu. Bazılarınız ebeveynleriyle alakalı bir konuyla uğraşmak zorunda kaldı, kimileriniz evinde yeni bir değişim için kafasının içinde belirli bir proje yaptı. İç güvenliğiniz için duygu dünyanızı da gözden geçirdiğiniz bu dönem içinde, sorunlarınızın, ihtiyaçlarınızın ve beklentilerinizin artık farkında olmalısınız. Şimdi bütün bunların hayata geçirilmesi adına sadece konuşmak zamanı geldi. Tabiki tam anlamıyla herşey aydınlığa kavuşmuş değil. Daha önünüzde yaklaşık bir aylık daha zaman var. Bugün dile getirdiğiniz herşey sadece size ait düşünceler. Yani karşınızdaki kişinin ne düşündüğü değil, sizin ne düşündüğünüz önemli. Bunun en büyük sebebi, Venüsün Aslan burcundaki egosantrik enerjisidir. Kaldı ki, boğa burcu sabit fikirlere sahip ve herşeyin kendi doğrusu yönünde olmasını isteyen bir yapısı olduğundan, bu arada sözel olarak siz bu planlarınızı dışa aksettirirken problemler çıkabilir. Öncelikle bunun bilincinde olunuz. 8 Ekim tarihine kadar bütün bunları ifade ettiğinizde asıl sorunların daha fazla ön plana çıktığını fark edebilirsiniz. Enerjinizin bilincinde olarak, daha dikkatli ve sizin dışınızdaki kişilerin de görüşleri konusunda hassas davranabilirseniz o dönem geldiğinde problemler büyümemiş olur.

Gün içindeki diğer enerjiniz ise, gündelik iş temponuzla alakalı konularda mesleki açıdan üst pozisyonda bulunan kişilerle politik bir şekilde iletişim kurmaya çalışınız. Yeni bir başlangıç yapmaktan uzak durunuz ve her ne olursa olsun görevlerinizi yerine getirirken, ılımlı ve sevecen yaklaşımlarda bulunmaya gayret ediniz. Eğer mesleğiniz muhasebe veya hesaplamalarla alakalı ise lütfen dikkatli olmayı elden bırakmayınız.


ikizler
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz İkizler bu süreçte, çevrenizdeki insanlarla olan her türlü iletişim, eğitim ve öğretim hayatınız, kardeşleriniz, yolculuklar, ailenizde bulunan çocukların ilkokula kayıt işlemleri, gündelik temaslarınız, haberleşme konularındaki eksiklerinizi, isteklerinizi ve yapmanız gerekenleri kafanızın içinde tamamlamış olmalısınız. Şimdi bütün bunların dış dünyada sadece ifade edilmesi anlamı taşımaktadır. Sosyal ilişkilerinizi çevrenizin beklentilerine göre değil kendi istekleriniz doğrultusunda yapmak ihtiyacı içinde olacak ve gerekirse bunu dile getireceksiniz. Öğrenim hayatıyla yakından ilgili bir meslek mensubu iseniz, tayin olduğunuz yer veya olacağınız okulla ilgili isteklerinizi belirteceksiniz. Bulunduğunuz yerdeki sorunlarınızı üst makamlarla görüşmeye başlayacaksınız. Çocuklarınızın veya kardeşlerinizin öğrenim hayatıyla ilgili yeni bir okul veya mevcut okuldaki problemleri belirleyecek ve neler yapılması konusunda gerekli kişilerle ön temasa geçeceksiniz. Haberleşme konusunda aksayan bir durum varsa bunun çözümü için ilgili makamlara dilekçe verecek ve sorunlarınızdan bahsedeceksiniz. 

Çoğunuz yaz sezonunun bitmesi dolayısıyla yazlıklarından evlerine dönüş yapmaya başlayacak ve evlerine döndüklerinde oluşabilecek sorunları aile ortamında dile getirecekler. Kardeşlerinizle ilgili aranızda oluşan terslikleri masaya yatırarak kendi düşüncelerinizden bahsedecek ve isteklerinizi konuşacaksınız. Tüm bunlar çözüme tam anlamıyla kavuşacak mı dersiniz? Tabiki en azından bir ay daha bu mevzularla ilgili uğraşmak zorunda olacağınızı söyleyebilirim. 8 Ekim tarihinde ise Başak burcuna geçecek Venüs gezegeni dile getirilen bu problemlerin daha net bir şekilde ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle dikkatli konuşmalar yapmanızda, bencil isteklerinizi dengelemenizde fayda var. Günün diğer etkisi ise, duygu dünyanızla alakalı konularda, akşam saatlerinden itibaren romantik bir ortam oluşturabilir, birlikte olduğunuz kişiyle eğlenceli bir etkinliğe gidebilir güzel bir gece geçirebilirsiniz.


yengeç
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz Yengeçler bu süreçte, maddi durumunuzla ilgili konulardaki bütün sorunlarınızı veya isteklerinizi yetkili kişilere sunmak adına düşünmüş olmalısınız. Bunun dışında yeteneğiniz olan konuları hayata geçirerek, bütçenizi daha iyi kontrol altına alabilecek formüller üretmiş olabilirsiniz. Ailenizle veya birlikte yaşadığınız kişiyle finansal açıdan nasıl bir yol izlerseniz daha refah bir hayat yaşarsınız ve ikinizin de payına düşen sorumluluklar nedir bunları düşünmüş olabilir ve konuşmaya karar vermiş olabilirsiniz. Yalnız bunları yaparken, kendi istekleriniz ve fikirleriniz daha ön planda olacağı için, karşınızdaki kişi veya kişilerle aranızda sorun oluşmaması için, dengeyi iyi muhafaza etmeli, onların da fikirlerini almalısınız. Yine bu süreçte işinizden elde ettiğiniz gelir, harcamalarınız veya ödemelerinizle ilgili konularda yaptığınız planları ve uygulanması gereken yolları, ilgili kişilere sunabilir ve beklentilerinizin karşılanması yönünde istekte bulunabilirsiniz. Tüm bunları dile getirdiğinizde sorunların çabucak düzelmesini beklememelisiniz. 8 Ekim tarihine kadar bunları görüşürken, karşıt fikirlere tahammül göstermeye çalışırsanız o tarihte iyice ortaya çıkabilecek problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Gün içindeki diğer enerjiniz ise, ortaklaşa paylaşım içinde bulunduğunuz maddi konularla ilgili aile üyeleriyle,, veya kendi duygu dünyanızla ilgili meselelerde sevdiğiniz kişiyle,, ılımlı ve hoşgörülü bir şekilde konuşmaya özen göstermeniz faydalıdır. Bunu yaparken de lütfen boyunuzu aşacak veya sizi zor durumda bırakacak vaatlerde bulunmayınız. Bütçenizle ilgili konularda da dikkatli hesaplamalar yapmaya çalışırsanız gün içinde büyük bir sorun çıkmayacaktır.


aslan
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz Aslanlar bu süreçte, kendinizi dış dünyada ifade edişinizle ilgili her konuda, isteklerinizi ve beklentilerinizi, çevrenizdeki insanlara göre değil, sadece kendinizi ön planda tutacak şekilde düşünmüş olabilirsiniz. Oldukça zor bir dönemden geçmiş olmanın hala izlerini taşıdığınız için, bu bencilliğiniz doğal olarak hoş görülmeli diye içinizden geçebilir. Gerek ilişkiler konusunda gerekse yaşamın diğer alanlarında iyice törpülenmiş kişiler olarak, bir Aslan gibi kral veya kraliçeliğinizi ilan etmek düşüncesinde olabilirsiniz. Öncelikle bu dönem içinde kendinizi iyice gözden geçirip, gerek fiziki gerekse ruhsal anlamda yapmanız gereken değişiklikleri, eğer bir beraberliğiniz varsa kendi adınıza beklentinizi, eğer yoksa nasıl bir kişiyle olmak istediğinizi ve size nasıl davranmasını istediğinizi en ince ayrıntısına kadar saptamış olmalısınız. Kimileriniz bu süreçte saçından tırnağına kadar değişime giderek yeni bir imaj elde edebilir, kimileriniz ise ilginç tavırlar ve davranışlarıyla dikkat çekebilir, bazılarınız ise eski bir ilişkiyle alakalı konular üzerinde yoğunlaşmış olabilir. Aynı geçmiş günlerde olduğu gibi kendinizi ön plana alarak herkesten önce kendinizi düşünmüş olabilir, kimse için bir adım dahi atmak niyetinde olmadığınızın altını çizebilirsiniz. Yalnız şunu söylemek gerekir ki, bu değişim veya genel manada olmasını istediğiniz herşeyin öyle kolay kolay gerçekleşmesi mümkün değildir. Hala kafanızın içinde yapılması gerekenler vardır ve bunlarla ilgili sorunlar 8 Ekim tarihinde Venüsün Başak burcuna geçişiyle daha fazla gündeme gelebilir. Bu enerjinizin bilincinde olarak gelişiminiz açısından etrafınızdaki dünyayla olan irtibatınızı daha mantıklı bir şekilde ele alarak, isteklerinizin ihtiraslara dönüşmemesi adına dikkatli olunuz. 

Günlük enerjinizin bir diğer etkisi ise, yakın çevrenizle olan tüm irtibatlarınızda veya özel ilişkinizle alakalı konularda, ılımlı ve uyumlu bir şekilde hareket etmenizi gerektirmektedir. Romantizm duygunuz yoğunlaşabilir, paylaşım konuları ön plana gelebilir. Her ne olursa olsun, yeni bir şeye başlamak yerine şu anki durumunuzu gözden geçirmek en iyisidir. İnsan ilişkileri bakımından da politik davranmanız yararınıza olacaktır.


başak
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz Başaklar bu süreçte, duygu dünyanızla ilgili her konuda, gizliliklerinizi ve yüreğinizin içindekileri kimseyle paylaşmamaya özen göstermiş olabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı, kendiniz ve ilişkiniz hakkındaki düşüncelerinizi ön plana getirerek kendi kendinizle bir muhasebeye girişmiş olduğunuzu düşünüyorum. Bu dönem her konuda sadece ve sadece kendiniz adına, eksiklerin belirlenmesi ve bundan sonrası için yapmayı düşündüklerinizin dış dünyaya nasıl sunulacağının tespiti anlamı taşıdığından, herşeyden önemlisi kendi egonuzun doyurulmasıdır. Gizli ilişkiniz, gözlerden uzak tüm aktiviteleriniz, işinizle alakalı gizli çalışmalar, sağlık konusundaki sorunlarınızın da temelinde yine beklentilerinizin ve problemlerinizin belirlenmesi oldukça önemli bir yer tutmuş olabilir. Yaşadığınız aşkın verdiği ıstırap, halledilmeyen çatışmalar veya isteklerinizin bir türlü gerçekleşmemesi, karşınızdaki kişilerin sizden farklı yönde düşünmesi gibi birçok faktör beyninizin içini kurcalamış olabilir. İşte şimdi bu dönemde neler düşündüyseniz bunları sevdiğiniz kişiye, otorite konumundaki kişilere veya etrafınızdaki insanlara söyleme vaktiniz geldi. Peki ifade ettiğinizde bunlar çözüme tam olarak kavuşacak mı? henüz değil. Sizler 8 Ekim tarihine kadar bunları sadece dile getirecek ve çevrenizin tepkilerini izleyeceksiniz. Tabiki herkes kendi kimliğine göre düşündüğünden sizin beklentilerinizin gerçekleşmesi daha zaman alacaktır. Yapmanız gerekense, ne olursa olsun kendi ihtiyaçlarınız ve dileklerinizle, diğer insanlar arasındaki dengeyi korumaya çalışmak. Bencil davranmak yerine karşıt görüşlere hak vermek ve herkesin memnun olacağı şekilde ayarlamalar yapmak.

Günlük enerjinin diğer etkisi ise, parasal konularda işinizden elde ettiğiniz veya etmeyi düşündüğünüz gelirle alakalı veya gündelik iş temponuz esnasında yeteneklerinizi hayata geçirmenizi sağlayacak çalışmaların karşılığı olan para konusunda, otorite konumundaki kişilerle iletişiminizi güçlü tutmak, gerekirse politik davranmak fakat uzlaşmazlık halinde çatışmaya girmekten kaçınmaktır. Yeni bir işe başlamak yerine mevcut çalışmalarınızı sürdürmeli, birlikte çalıştığınız kişilerle tartışmamaya özen göstermelisiniz. Hesap konularında ise dikkati elden bırakmazsanız, gün sorunsuz bir şekilde bitecektir.


terazi
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz Teraziler bu süreçte, ileriye yönelik planlarınızla alakalı her konuda etrafınızdaki insanlarla olan iletişiminiz, sosyal tüm ilişkileriniz, girişim ve aktiviteleriniz, liderlik gücünüz ve birebir tüm ilişkileriniz, duygusal olmaktan ziyade birlik ve beraberlik adına olan tüm düşüncelerinizle ilgili planları veya kafanızın içindekileri şimdi dış dünyaya sözel olarak ifade etmek için etkili bir enerjiye sahipsiniz. Yalnız aslan burcunda Venüs genel anlamda egonuzu ön plana getirdiğinden siz Teraziler kendinizi daha fazla ön planda tutarak, kendi çıkarlarınızı, diğer kişilerden çok daha fazla önemseyebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirtirken, önceliği kendinize verebilir, başkalarının sizi düşünmesini isteyebilirsiniz. Liderlik gücünüzü birlik ve beraberlik adına değil, kendinizi nasıl gösterirsiniz şeklinde ayarlamaya kalkabilirsiniz. Duygu dünyanızla ilgili konularda, taviz vermek veya karşınızdaki kişiyi de önemseyerek düşünmek yerine, sizi önemsemesini ve düşünmesini bekleyebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde herkesin size hayranlık duymasını bekleyebilir ve yaptığınız en ufak bir işin dahi takdir edilmesini isteyebilirsiniz. Bunun en önemli nedeni, Venüs gezegeninin egonuzu ön planda tutan aslan burcu enerjisidir. Peki bu sorunlar bugün itibariyle hemen çözüme kavuşacak ve siz arzularınıza kavuşacak mısınız? henüz değil. Bu durumlar 8 Ekim tarihine kadar konuşulacak, anlaşmak adına düşünülecek ve o tarih geldiğinde Başak burcuna geçecek Venüs gezegeni ifade edilen konulardaki problemlerin daha net ortaya çıkmasına neden olacaktır. Yapmanız gereken ise, ihtiyaçlarınızı insanlara sözel olarak anlatırken, onların da görüşlerini almak ve ortak bir nokta tespit etmektir.

Gün içindeki diğer enerjiniz ise, aşkı ifade ediş tarzınızdaki romantizm olgusunun net bir şekilde ortaya çıkışıdır. Sevdiğiniz kişiyle olan paylaşımlarınızda karşılıklı olarak uyumlu ve ılımlı bir şekilde anlaşabilir, yeri geldiğinde politik davranabilirseniz hiçbir problem çıkmayacak ve güzel bir gece geçirebileceksiniz. Bugün yeni bir ilişkiye başlıyorsanız dikkatli olmalı, karşınızdaki kişiyi yakından tanımaya çalışmalısınız. Birlikte akşam için eğlenceli bir aktivite düzenlerseniz, onun dışarıdaki tavırlarının nasıl olduğunu inceleyebilme fırsatı bulabilirsiniz.


akrep
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz Akrepler, bu süreçte, otoritelerle aranızdaki ilişkiyi mesleki açıdan, ebeveynlerinizle olan iletişiminizi ailevi ilişkileriniz açısından ele aldınız. Fakat bunu yaparken kendinizi daha fazla ön planda tutarak düşünmüş olabilirsiniz. Bunun en önemli sebebi, Venüs gezegeninin egonuzu ön plana çıkartan Aslan burcunda oluşudur. Sizler o tarihten bu yana, mesleki konularda içinde bulunduğunuz şartları ve sorunlarınızı, ihtiyaçlarınızı tespit etmiş olmalısınız. Şimdi sıra geri hareketin bitişiyle bunları patron konumundaki kişilere ifade etmeye geldi. Kimileriniz mesleki olarak kariyerinizi belirleyecek yeni bir iş arayışı içine girdiniz. İhtiyaçlarınızın karşılanabileceği ve toplum önünde yeteneklerinizi en iyi şekilde ifade etmenizi sağlayan bir kuruluşta görev almak isteği içindesiniz. Bunun için girişimde bulunmak adına araştırmalarda bulundunuz. İşte şimdi bu konuyla alakalı görüşmelerde nelere öncelik vermeniz gerektiğini saptayacaksınız. Kimileriniz ise, hayatınızın bundan sonrası adına kendinize yeni bir yön çizmek niyetiyle yeni bir çevrede yeni bir kimlikle yaşamınıza devam etmek niyetindesiniz. Bunun için de ailenizle veya diğer önemli kişilerle görüşmeniz gerekiyor. Yine bu süreçte bu mevzuyla alakalı sözel ifadenizin ne olması gerektiğini belirlemiş olmalısınız. Burada dikkat etmeniz gereken, kimle hangi konuda görüşecek olursanız olun, bencil bir şekilde düşünmek yerine içinde bulunduğunuz şartları da göz önüne alarak konuşmak olmalıdır. Peki bu konulardaki çalışmalar veya altı çizilen sorunlar hemen bitecek mi? diye sorarsanız henüz değil. 8 Ekim tarihine kadar bu konular sürekli gündemde kalacak, halledilmeye çalışılacak ve bu tarihte herşey daha net olarak ortaya çıkacaktır. 

Günün diğer enerjisi ise, uyum ve huzur arayışı içinde ilişkinizle alakalı konularda, kendi iç dünyanızda düzenlemeler yaparken hassas duygularınız ön planda olabilir ve siz gözlerden uzak kalarak kendinizce kararlar alabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gereken en önemli mevzu önyargılı hareket etmemek, olayları mantıklı bir şekilde düşünmek ve sonradan pişman olacağınız sözler vermemek için çok dikkatli düşünmek olmalıdır.


yay
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz Yaylar için bu süreç, bugüne kadar oluşturduğunuz tüm değerlerinizi yeniden gözden geçirerek ihtiyaçlarınız ve sorunlarınızla ilgili saptamalar yaptığınız anlamına gelmekte. Şimdi hayatınıza şöyle bir karşıdan baktığınızda, bu yaşa kadar neler yaşadınız, içinizdeki inancınızı büyüten veya sizi sizden bile uzaklaştıran sorunlarınız neler? şimdi sizi ilerisi adına hazırlayacak yüksek eğitim veya akademik olarak geldiğiniz noktada, problemleriniz var mı? Bundan sonrası adına daha fazla bilgi sahibi olmak ve gelişmek için neler yapılması gerekiyor. Ne gibi tercihlerde bulunmalısınız ki, daha ileri adımlar atmanız mümkün olsun. Gönül ilişkileri açısından baktığınızda duygusal olarak sizi tatmin etmeyen neler var, yeni bir düzen kurmak adına beklentileriniz neler? bu ve buna benzer konularda yukarıdaki tarihten itibaren başınızı önünüze alarak düşündünüz. Yalnız bütün bunlar gözden geçirilirken sadece kendi istekleriniz ve beklentileriniz ön planda olmuştur. Artık kimsenin ne düşündüğünü umursamadığınız için doğal olarak egonuzu ön planda tuttuğunuz bir gerçektir. Bunun en önemli sebebi, Venüs gezegeninin aslan burcundan geçiyor oluşu. Peki tüm bu konularda bu geri hareketin bitişiyle herşey güllük gülistanlık mı olacak? Tabiki hayır. Önünüzde 8 Ekim tarihine kadar vakit var. Yapmanız gerekense, isteklerinizi aşırı bir ihtirasla ele almamak, şikayetçi olduğunuz veyahut kafanızda eksik kalan noktaları sözel olarak karşınızdaki insanlarla paylaşırken daha ılımlı ve ortak bir nokta oluşturmak. Sırf kendiniz adına değil, görüş birliğinde bulunarak, gerekirse danışmanlık alarak yaşamınıza doğru bir yön çizmek olmalıdır.

Günlük enerjinizin bir diğer etkisi ise, gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bazı planlarınızla ilgili, yakın çevrenizle veya farklı insanlarla iletişimde bulunurken acil kararlar almaktan uzak durmanızdır. Bugün, her ne olursa olsun ilişkilerinizle alakalı politik davranma zorunluluğunuz vardır. Nabza göre şerbet terimi günün en doğru cümlesi olacaktır. Hesap işlerinizde dikkatli olmayı elden bırakmamalı, yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeli, sırf ne kadar güçlüsünüz bunu göstermek adına, sonradan pişman olacağınız işlere girişmemelisiniz.


oğlak
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz Oğlaklar için bu süreç, kendi kazanımlarınız dışındaki gelirlerinizle alakalı konularda, cinselliğinizi tam olarak yaşamanıza engel olan mevzularda, ölüm veya ayrılık yoluyla elinize geçen para miktarındaki düşüşler üzerine, miras, hisseli paralar veya krediler yoluyla elde etmeyi düşündüğünüz finans gücünüzle ilgili, eşinizin işindeki sorunların bütçenize olan yansımasıyla ilgili, herşeyi gözden geçirerek sorunlarınızı belirlemenize, ihtiyaçlarınızın altını çizmenize ve bundan sonrası adına neler yapmanız gerektiğiyle ilgili sadece kendinizi ön plana alarak düşündüğünüzün bir göstergesidir. Buradaki en önemli konu dikkat ettiyseniz, sadece ve sadece kendiniz adına düşünmüş olmanızdır. Bunun en büyük nedeni, Venüs gezegeninin Aslan burcunda egonuzu ön plana getirmesidir. Peki herşey bugünden itibaren yoluna girecek mi? diye sorarsanız tabiki henüz değil. 8 Ekim tarihine kadar, yukarıdaki konulardaki sorunlar daha net şekilde ortaya çıkmış olacaktır. O vakte kadar, öncelikle kimlerle karşı karşıya kalarak konuşacaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta içinde bulunduğunuz yaşam şartlarını gözden geçirmeli, karşınızdaki kişinin de durumunu göz önüne almalı, eğer sorunlarınız üst kurumlarla ilgili ve sizi aşan bir durumsa, bu konuda uzman olan kişilerden destek almalı, herkesin yararına olacak şekilde yeniden düzene koyulmalıdır.

Gün içindeki diğer enerjiniz ise, mesleğinizle alakalı konularda, sizden daha üst pozisyonda olan kişilerle gayet politik ilişkiler kurmak gerekliliğinizdir. Yapınıza ne kadar ters düşerse düşün kimi zaman bu şekildeki bir davranış size hem maddi hem de manevi açıdan çok şey kazandırabilir. Ayrıca finansla ilgili meselelerde bütçe kontrolünüzü yaparken dikkatli olmalı, sonradan pişman olacağınız harcamalarda bulunmamaya özen göstermelisiniz.


kova
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz Kovalar için bu süreç, ilişkiniz olsun veya olmasın, bundan sonrası adına sadece kendinizi ön plana almayı düşündüğünüz ve bunun için de kafanızın içinde yenilikler yaptığınız, yanılmamak için daha bencil hareket etmeye karar verdiğiniz, karşınızdaki kişiyi görmek istediğiniz gibi değil, gerçekçi gözlerle saptamak gerektiğine karar verdiğiniz bir dönem olmuştur. Şimdiden sonra artık üzülmek, kırılmak ve bitti demek istemiyorsunuz. Öyle bir beraberlik olmalı ki, sizin fikirlerinize saygı gösterilmeli, ortak kararlar alınırken danışılmalı, ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda üçüncü şahıslar değil, öncelikle birlikteliğiniz açısından düşünülmeli, iş güç sahibi, kariyeri olan kişiler seçilerek maddi açıdan rahat edilmeli, özgürlüğünüze sekte vurulmamalı ve gerekirse artık düzgün bir evlilik hayatına sahip olunmalı. Tabiki şöyle bir geçmişe baktığınızda bugüne dek kendi çabanızla veya fedakarlık ederek bir şeyleri oluşturmak istediniz. Yeri geldi sorunları tek başına göğüslediniz. Şimdi ise bunları yapmak niyetinde değilsiniz. Sadece siz önemlisiniz ve sizin düşünceleriniz karşınızdaki kişiden çok daha önemli. Acı çekmemek için, en baştan bunları konuşmak niyetindesiniz veya şu an bir ilişkiniz varsa, bütün bu saptadıklarınızı onunla paylaşarak son kararınızı söylemekten yanasınız. 

Yalnız burada dikkat ederseniz sadece kendinizi merkeze aldığınızı görmekteyiz. Bunun en önemli sebebi, Venüsün aslan burcundaki egosantrik(benmerkezci düşünme) enerjisidir. Peki bütün bunları konuştuğunuzda haklı görülmeniz veya yaşamınıza yeni bir insanın katılması geri hareketin bitimiyle hemen gerçekleşecek bir durum mu? tabi ki henüz değil. Bu saptamalarınız 8 Ekim tarihine kadar devam edecektir. O tarih geldiğinde ise sorunlar daha net şekilde ortaya çıkacak, siz bencil düşünmek yerine kendinizi yeniden düzenlemeniz gerektiğine karar vereceksiniz. Bu arada eski ilişkinizle ilgili mevzular yeniden gündeme gelmiş olmalı, fakat devam edilmesi yönünde bir girişimde bulunmak yerine, sorunlar oturulup karşılıklı olarak ele alınmalıdır. Günlük enerjinizin bir diğer etkisi ise, yaşama bakış açınızla alakalı konularda çevrenizle olan ilişkinizi tavırlarınıza yansıtırken, dikkatli olmalı, her ne olursa olsun ılımlı ve hoşgörülü bir tarzda davranmayı ilke edinmelisiniz. Sonradan pişman olacağınız kararlar almamaya ve her ayrıntıyı gözden geçirmeye dikkat etmelisiniz.


balık
Bugün, Venüs gezegeni, 27 Temmuz tarihinden bu yana, önce Başak sonra Aslan burcundaki geri hareketini tamamlamış bulunmakta. Siz Balıklar için bu süreç, özellikle gündelik iş temponuzda irtibatta bulunduğunuz tüm kişilerle olan ilişkinizi gözden geçirmenizi, hizmet alanınızla ilgili sorunlarınızı saptamanızı, sosyal güvenceniz açısından aksayan durumları belirlemenizi, ustalaşmak adına aldığınız eğitimin kalitesini ve memnun olmadığınız yanlarını, daha verimli çalışmak adına nasıl bir iş ortamına ihtiyaç duyduğunuzu, mükemmellik arayışınıza rağmen bir türlü aradığınız güveni gerek patronlarınız gerekse çevrenizdeki iş arkadaşlarınızda görememenin getirdiği içsel problemlerinizi ayrıntılarıyla düşünmeniz açısından etkili olmuştur. Umarım sizin gibi, kendisinden çok başkalarını düşünen bir kişi bu dönemde en azından yaşamında ilk kez olsa bile bencil davranmıştır. Diğer burçlara yazarken aklımda hep siz vardınız. Çünkü biliyorum ki sizler, hiçbir zaman ben merkezci düşünmezsiniz. Oysaki bu süreçte Aslan burcunda ilerleyen Venüs, kişinin kendi isteklerini ön plana getirmesini sağlayıcı bir enerji sunar. İnşallah sizler bu enerjiden yararlanarak biraz olsun kendiniz adına kararlar alırsınız. Peki sorunlarınızı konuşarak, yetkili kişilere veya kendi işiniz gereği muhatap olduğunuz kişilere iletmeniz halinde, hemen çözüme kavuşmak mümkün olacak mı? diye sorarsanız, tabi ki henüz değil. Bu süreç halk dilinde söylendiği şekliyle, ağlamayana meme verilmez cümlesiyle eş değerde. Evet siz ifade edeceksiniz ve 8 Ekim tarihinde, bütün bu konulardaki herşey daha net olarak ortaya çıkacak. O tarihe kadar neye ihtiyacınız var, gereksinimleriniz neler lütfen saptayınız ve ilgili kişilerle karşılıklı olarak ele alınız.

Günün diğer etkin enerjisi ise, cinsel konularda romantizm duygunuzun ön plana gelişidir. Partnerinizle daha paylaşımcı, daha gizlilik dolu ve daha fantezi hisler yaşamak isteğiniz yükselebilir. Bunun dışında finansal konulardaki sıkıntılarınız nedeniyle gözlerden uzak kalmak isteyebilirsiniz. dikkat etmeniz gereken konu, sırf durumunuzu kurtarmak adına sonradan pişman olacağınız sözler vermemektir. Politik davranmayı muhakkak başarmalı, hesap kitap işlerinde dikkatli olmalı, acil girişimlerden uzak durmalısınız.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.