Öne Çıkanlar ermenek pfdk kararları Bolu aydın devlet hastanesi show tv

Bu haber kez okundu.

Günlük Burç Yorumu Oku -  5 Mart 2015 (Astroloji Günlüğü)
Günlük Burç Yorumu 5 Mart Perşembe bugüne özel Burcunuz bakalım sizlere neler söylemektedir. Perşembe günü güne nasıl bir başlangıç yapacaksınız ? Perşembe günü özel Günlük Burç yorumunuzu merak ediyorsanız doğru adrestesiniz..

5 Mart 2015 Perşembe günü burç yorumları
 , 5 Mart 2015 yengeç burcu yorumu, 5 Mart kova 2015 burcu yorumu, 5 Mart 2015 oğlak burcu yorumu, 5 Mart 2015 aslan burcu güncel yorumu ve daha fazlası .. 5 Mart Perşembe 2015 Güncel burç yorumları ..

Günlük Burç Yorumu 5 Mart Perşembe

koç
Bugün, Venüsün geri hareketinin bitmesine tam bir gün kala, yaşadığınız aşk konusunda veya aşkla ilgili tüm meselelerde son derece dürüst bir şekilde düşünmeye devam ediyor olmalısınız. Aslında isteğiniz son derece basit bir şey. Emir almaktan kesinlikle hoşlanmıyorsunuz, size karşı gayet anlayışlı ve sakin davranılmasını istiyorsunuz. Çünkü liderlik gücünüz zaten yüksek olduğundan karşınızdaki insanın, siz istemedikçe şansı olmayacağını bilmesi gerekiyor diye düşünmektesiniz. Duygularınız bugün cömert, sıcak fakat ilişkinizle alakalı her konuda sevilmek, üstün görülmek ihtiyacınız fazla. Bunu direk olarak talep etmek yerine, birlikte olduğunuz kişinin doğal olarak sunması gerekiyor. Ayrıca isteklerinizin kabulü ve kesinlikle karşılanması gerekiyor. Bu enerji altında karşınızdaki kişinin tepkilerini merak edebilirsiniz. Nasıl tepki verecek, pes ederek çekip gidecek mi, yoksa kabul ederek aşkı doyasıya yaşayacak mı? kalmayı tercih ederse yapması gereken akıllıca hareket, kurallarınıza veya özgürlüğünüze karışmaması gerektiğini bilmesidir. 

Çünkü siz, ancak özgürlük duygunuza mani olmayan, kendini yenileyebilen ve peşinden koşturacak kadar özelliklere sahip birini arzu etmektesiniz. Burada önemli olan onun ne kadar güçlü ol
duğu. Asıl isteğiniz de onun bu direnişini izlemek değil mi? bahsedilen bu enerjilerin en yoğun olduğu akşam saatleri partnerinizle olan iletişim açısından da oldukça etkili geçeceğe benziyor. Kısaca heyecanlı bir güne adım atıyorsunuz desek doğru olur. 


boğa
Bugün, yuvanızla alakalı konular yine gündeme oturacağa benziyor. Venüsün geri hareketinin bitimine bir gün kala, gerek iç dünyanızdaki güvence arayışınız gerekse evinizle ilgili mevzularda son kararın gözden geçirilmesi günü olacaktır. Geri hareketin bitişiyle neler olabileceği yolundaki etkileri yarınki yorumlarda ele alacağım. Güne tekrar dönersek, Ay enerjisi bugün evinizin sınırları içinde, kendi egonuzun yine yükseleceğini göstermekte. Bu duygu dünyanız açısından da geçerlidir. Herşeyi etraflıca düşünerek, dürüstçe ele almak isteğiniz vardır. Fakat genel anlamda sakin biri olarak görüldüğünüz için, nedense bazı kişiler tarafından pek ciddiye alınmadığınızı düşünebilirsiniz. İşte bu etkiler altında ne kadar ateşli düşündüğünüzü ve isteklerinizin peşinden gitme konusunda yeri geldiğinde ne kadar bencil olabileceğinizi gösterebilirsiniz. Bu bir yerde bir boğanın aslan gibi kükremeyi öğrenmesi anlamına gelir. içinizdeki öfkenin rengini belli ettiğiniz gün olabilir. Tabi ki büyük sorunlar çıkartıcı bir kızgınlık değildir bu. Sadece düşündüğünüz konuların kabulü için yaptığınız bir güç gösterisi şeklinde olacaktır. 

Akşam saatlerinden itibaren yukarıdaki yazılanlar daha net ortaya çıkacaktır, kimileriniz yarım kalmış bazı işleri evde tamamlamak veya beraber oldukları kişiyle karşılıklı olarak uzlaşı sağlamak için yuvalarında olmayı tercih edebilirler. Hem genel iş hayatınızdan hem de ilişkinizle ilgili konularda konuşabilirsiniz. Dengeli ve sakin davranmaya çalışmak size fayda getirecektir.


ikizler
Bugün, çevrenizle olan iletişiminizde en çok arzuladığınız şey, yaptıklarınızın beğenilmesi ve takdir görmektir. Enerjinizin olumlu oluşu nedeniyle bunu yeterli oranda tadabileceksiniz. İnsanlar sizin bu enerjik haliniz karşısında size hayranlık duyacaklardır. Tabii dikkat edilmesi gereken en önemli olgu, hep ben diyen tavırlarınızı dengede tutmak ve yeri geldiğinde başka görüşleri de içtenlikle dinlemek. Venüs gezegenin geri hareketinin bitmesine bir gün kala, iletişim konusu başta olmak üzere ilişkilerinizle alakalı son kararları tekrar gözden geçirebilirseniz yararlı olacaktır. Yarın bu konuyla alakalı geniş bir açıklamayı günlük burç yorumunuzdan okuyabilirsiniz. Bugünkü enerjilere tekrar dönersek, gün içinde mümkün olduğu kadar sınırlarınızı zorlayarak oldukça hızlı bir tempoda çalışacağınızı ve ordan oraya koşuşturmaktan zevk alacağınızı söyleyebilirim. Bunun altında yatan en önemli sebep, hem çevrenizdeki insanlara iş bitiriciliğinizi göstermek hem de zamandan olduğu kadar yararlanmaktır. Dürüst bir şekilde iletişim kurmaya özen gösterecek, etrafınızdaki insanlara üstünlüğünüzü kabul ettireceksiniz. 

Akşam saatlerinde daha net bir şekilde ortaya çıkacak iletişim gücünüz sayesinde, aşk konusunda da, daha uzlaşı içinde davranabilir, sorunları adil ve hakça çözüme kavuşturmaya çalışabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar için, akşam saatleri yeni bir buluşma veya haberleşme anlamı taşıyacaktır. Uyum içinde ılımlı bir şekilde, dile getirmek istediklerinizi karşınızdaki insana anlatabilirsiniz. 


yengeç
Bugün, parasal konularda hiç kimsenin üzerinizde hakimiyet kurmasına izin vermeden, kendi içinizdeki gücü ortaya çıkaracak girişimlerde bulunmalısınız. Duygu dünyanızı biraz daha arka planda tutarak sahip olduğunuz değerleri korumak adına davranmanız halinde daha özgüvenli ve rahat hareket etme olanağı bulursunuz. Biriktiricilik yeteneğiniz sayesinde her zaman parayı nasıl kullanacağınızı bildiğiniz için, size tutumlu olmanız gerektiğini söyleyemem. Fakat bu enerji altında harcamalarınız konusunda yine dikkatli olmayı ihmal etmeyin. Çünkü ailenizle ilgili veya evinizi ilgilendiren mevzularda özellikle akşam saatleri iletişimin yoğun oluşu, onlara destek olmak isteyişiniz veya harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde sevdiğiniz kişilerin sizi sahiplenen konuşmaları veya ilişkinizle alakalı mevzularda uzlaşı içinde olmanız, kendi içsel dünyanızda bonkörce davranmak hissi yaşatabilir. Akşam saatlerinden itibaren özellikle gece, duygularınızı sözlere dökmek, barış ve adaletle herşeyi ele almak, yuvanızdaki emniyet duygusunun güçlendiğini hissetmek size oldukça hoş gelebilir. Evinizde bir kutlama veya bir haberleşmenin ardından gelen huzur duygusunu da hesaba katarsak maddi ve manevi anlamda iyi birgün olacak diyebiliriz. 

Gün içindeki bir diğer etki ise, bilinçaltınızdaki bu uyumluluğun, duygu dünyanızı karşınızdaki insana açabilmenizi kolaylaştırmasıdır. Her zaman içinizde saklamaktan yana olduğunuz düşüncelerinizi paylaşabileceksiniz. Neşeli, esprili ve oldukça çocuksu hallerinizle dikkat çekecek, neşenizle göz dolduracaksınız. Enerjileri olumlu kullanmanız halinde tüm günü pozitif etkiler altında bitirebilirsiniz. 


aslan
Bugün, akşam saatlerine kadar kendi içsel dünyanızda kendi başınıza kalarak düşünmek olan biteni tekrar gözden geçirmek isteğiniz yüksek olabilir. değerlerinizin ne durumda olduğunu, şu anki kaynak durumunuzu, yaşamınızdan silip atmanız gerekenlerin hepsini gözden geçirebilirsiniz. Aslında bu saatlerdeki enerjiye baktığımızda, sanki yaşamınızdan hassasiyeti çıkarmak ve çok daha güçlü durmak isteği yoğun olacaktır. Sizi üzen sıkan ne varsa, tümünü hakimiyetiniz altına alarak kendi iradenizle herşeyin üstesinden gelmek niyetinde olabilirsiniz. Eski güzel günlere kavuşmak için, a dan z ye yenilik yapmak gerektiğinin farkındasınız. Bunun için asıl yapılması gerekenin gücünüzü tekrar kazanmak ve dünyaya göstermek olduğunu biliniz. Venüs gezegeninin yarın bitecek geri hareketini de hesaba katarsak, dış görünümünüzden eğilimlerinize kadar herşeyi tekrar ele almak için uzun zamandır düşüncelisiniz. Bu hem geçmişin bir hesaplaşması hem de geleceğin düzenlenmesi adına olmakta. Tabi ki hayat devam ediyor ve her gün bir başka durumla karşı karşıya kalınmakta. Ama artık yüklerinizden yavaş yavaş sıyrıldığınızı veya bütün bunlara rağmen ayakta kalmanız gerektiğinin farkındasınız.

İşte bugün Ay enerjisi akşamın geç saatlerine kadar bu içsel sorgulamanın devam ettiğini gösteriyor. İki gündür süren bu geriye çekilme, sabahın ilk ışıklarıyla beraber yerini yeni bir çerçeveden hayata bakmak adına ilk adımı size attıracaktır. Yarınki yorumlarımda Venüs gezegeninin geri hareketinin bitiminin sizin üzerinizdeki yansımalarını ele alacağım için, burcunuzda ilerlemesi açısından sizleri daha fazla ilgilendirdiğini biliyorum. Şimdiden kendinizi sosyal olarak ön plana almaya, tazelemeye başlasınız çok iyi olacak. 


başak
Bugün, gündüz saatleri yine ileriye dönük işlerinizle alakalı ekip veya tek başınıza hareket edeceğiniz çalışma temposu anlamına gelecektir. Duygusal konularda ise, sahip olma hissiyatınızın yüksekliği, doğal olarak size ait her değeri önemsemenizi sağlayacaktır. Güvendiğiniz dostlarınızdan destek isteyebilir veya siz onlara mantıklı ve analizci bakış açınızla yardımcı olabilirsiniz. Duygularınız ön planda olacak fakat tam anlamıyla belirtmek yerine, biraz daha kendi içinizde saklı tutmaya çalışacaksınız. Akşam saatlerinden itibarense, kendinizi daha iyi gösterebilmek adına birkaç gün için, gözlerden uzak çalışma isteği artabilir. Yönetici pozisyonundaki kişilerle görüşmeler, onların sizden beklentileri söz konusu olabilir. Yaratıcılığınız ancak sakin bir ortamda çalışmakla ve bulduklarınızı daha güçlü olmak adına derleyip toparlamakla geçebilir. Sevilmek ihtiyacınız yoğun olabilir fakat gururunuz bunu talep etmeye engeldir. Ancak karşınızdaki kişinin yoğun bir şekilde ilgi ve sevgi göstererek, sizin onun için değerli olduğunuza dair inandırması gerekecektir. Aşk konusunda değişkenlikler gösterebilir, kimi zaman kendinizi güvende hissetmek için geri plana çekilebilir, kimi zamansa ben buradayım şeklinde yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. 

Venüsün uzun zamandır süren geri hareketinin yarın bitecek oluşunun anlamını yarınki burç yorumlarınızda geniş bir şekilde sunacağım. Ama şunu söylemeliyim ki, bir müddettir gizlediğiniz veya ilişkinizle ilgili düşündüğünüz herşeyi şimdi karşınızdaki insanla paylaşmak adına daha cömert davranabileceksiniz. Günün etkilerine geri dönersek, gece saatlerden itibaren parasal konularda sevdiğiniz kişiyle veya ailenizle bazı planları konuşmak açından gayet olumludur. Siz kafanızın içindekileri ifade ederken, onların da bu mevzuyla ilgili düşündüklerini öğrenebilir, karşılıklı olarak fikirbirliğine varabilirsiniz. terazi
Bugün, genel iş konularındaki ufak tefek sorunların gün içinde bir şekilde yoluna koyulacak oluşu size rahatlık kazandıracaktır. Çünkü akşam saatleri başlayacak enerjiniz, gerek dostlarınızla gerekse sevdiğiniz ortamlarda bulunarak kendinizi moral olarak yükseltmenizi sağlayacaktır. Gündüzün stresini bu şekilde atabileceksiniz. Tabiki ancak iş çıkışı veya evde iseniz akşama doğru bu enerjileri hissetmeye başlayabilirsiniz. Günün ilk saatlerine bakarsak yine aynı düne benzer sorunlar veya koşuşturmalar söz konusu olacaktır. Bir yandan huzur içinde gerek duygusal gerekse mesleki olarak kendinizi güvende hissetmek isterken, enerjilerinizin pek etkin olmayışı nedeniyle uyum sağlamak mecburiyetiniz devam edecektir. Sorunlardan kaçmaya çalışırken, bir takım şeylerin sizi abluka altına aldığını hissettiğiniz için, bu size boğucu gelebilir. Venüs gezegeninin geri hareketinin devam ediyor oluşu, gerek özel gerekse ileriye yönelik hedeflerinizle alakalı konularda düşünmekte olduğunuzun bir göstergesiydi. Ama sabırlı olun yarından itibaren bu geri hareket sona erecek ve siz yaptığınız planları hayata geçirebilmek adına kuvvet bulacaksınız. Bu enerjinin etkisini ve yaşanacak olasılıkları, yarınki burç yorumunuzda size açıklamaya çalışacağım. 

Yorumun başında da belirttiğim gibi, akşam saatlerinden itibaren devreye girecek diğer enerjiniz ise, duygu dünyanızla ilgili konularda, kendinizi gösterebilme ve sosyal ilişkilerinizin canlanması anlamı taşıyacaktır. Neşeli, canlı ve espritüelliğinizle girdiğiniz ortamlarda dikkat çekebilecek ve tüm yorgunluklarınızı atabileceksiniz. Ayrıca burcunuzda seyreden Merkür gezegeni, bu enerjik halinizin dış görünümünüze yansımasını da sağlayacaktır. Sözel olarak duygularınızla davranışlarınız uyum içinde olacaktır. Zihinsel açıdan da gayet sakin ve kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. akrep
Bugün, gündüz saatleri, gerek eğitim hayatınızla ilgili gerekse tüm özel işlerinizle alakalı konuların halledildiği yolculuk, yabancı kişilerle görüşme, yeni ve değişik insanlar tanıyarak, bilginizi genişletme, ailenizle beraber halledilmesi gereken işler, dini duygularınız veya inancınızla alakalı tüm konular, ticaret hayatınız veya gönül ilişkileri bakımından oldukça etkili, duyarlı enerjilere sahipsiniz. Yapılması gerekenleri doğru ve zamanında yoluna koymanız halinde faydalar bulmanız da doğal olacaktır. Venüsün yarın itibariyle geri hareketinin de duracak oluşunu hesaba katarsak, uzun zamandır düşündüğünüz konularla ilgili artık planlarınızı yürürlüğe koyabilecek güce sahip olacaksınız. Bu geri hareketin sona erecek oluşunun etkilerine yarınki yorumunuzda geniş bir şekilde yer vereceğim. Ama biliniz ki, bu akşamdan itibaren kendinizi iş yaşamınızla ilgili konularda çok daha ileri götürecek kararlar için hazır hissetmeye başlamalısınız. Bugünkü enerjilere dönersek, gündüz saatleri yukarıda izah ettiğim konular üzerinde yoğunlaşarak geçecek, akşamın geç saatlerinden itibaren başlayacak Ay enerjisi ise, Venüsün etkili olacağı alandaki olayları tetikleyerek sizi iteklemeye başlayacaktır.

Toplumsal aktiviteleriniz, kariyeriniz ve mesleki alanda kendinizi göstermenizi sağlayacak tüm konular tekrar gündeminize oturacağından, bundan sonrası için kendinize ait tüm değerler sisteminizi, son bir kez gözden geçirip sorunlarınızı nasıl ele almanız gerektiğini ve yapmak istediklerinizi kafanızda şekillendirmeyi başlamalısınız. Bunları yapmanız halinde önünüzdeki dönem için, Venüsün taze enerjilerinden, genel iş konularında yararlanabilirsiniz. Ayrıca kafanızın içindeki, duygularınızla alakalı konularda çözümlemeyi düşündüğünüz ve muhakkak halledilmesi gerekenler için yine bu akşam saatleri gayet uygundur. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu, saplantı, korku ve kuşkulardan uzak bir şekilde anlaşmaya varmak olmalıdır. 


yay
Bugün, gündüz saatleri, duygusal dünyanızla ilgili güvence arayışınızın oldukça yükseldiği ve ne kadar neşeli görünen biri de olsanız, aslında kendi içinizde sizi huzursuz eden bazı şeylerin yoğunluğunu hissedebilirsiniz. Sahip olduğunuz herşey ve değerini bilmek adına kimi zaman verdiğiniz ödünleri belki de kimse, kimse için, bu kadar cesaretle sunmamış olabilir. Duygu dünyanızı bugün kimseye açmak niyetinde olmayışınız anlayışla karşılanmalı ve hep çocuksu bir vurdumduymazlık içinde olamayacağınızı hissetmeleri gerektiğini düşünebilirsiniz. Maddiyat veya paylaşımlar yönünden hep sizden bir şeyler bekleniyor olması ve sonra da nasılsa o bir yolunu bulur diyerek sizi kullanmaları hakikaten içinizi bugün bir başka acıtıyor olabilir. Sevgili yaylar bu sizin kaderiniz gibidir nedense, herkes derdini anlatır birilerine ama siz anlatmaya kalkınca kimse dinlemez. Gelin bugünü her ne olursa olsun bir şekilde yine pozitif olarak bitirmeye çalışınız. Akşam saatleri ise, sizin için bu iki günlük sıkıntılı durumların biraz daha feraha ulaşacağı bir hareket ve moral gücü getirecektir. 

Venüs gezegeninin uzun süredir devam eden geri hareketi yarın itibariyle sona erdiğinde, her türlü planlarınızla ilgili çalışmalarınızı gayet olumlu yönde yeniden başlatacağınızı bilmenizi istiyorum. Bu etkinin yaratacağı olasılıklardan, yarınki yorumumda söz edeceğim. Bu akşam saatleri ise, demin de bahsettiğim gibi, yaşama bakış açınızı sevinçle genişleteceğiniz hatta geliştireceğiniz yeni kararların gündeme gelmesini tetikleyici bir enerjiyle dolu olarak geçecektir. 


oğlak
Bugün, ciddi ilişkinizi ilgilendiren konularda, bitirmek veya devam ettirmek adına karar alınabilecek günlerden birini yaşamaktasınız. Ay gezegeninin yengeç enerjisinin, beraberliğinizle alakalı yaşam alanınızdan geçiyor oluşu, dün de belirttiğim gibi tamamen duygu yüklü, hassasiyet dolu etkiler yaratır. Sizin inandıklarınız ve bir ilişkide bulmak istedikleriniz ile, karşınızdaki insanın duyguları ve tepkileri tamamen birbirine zıt olsa da, bu karşıtlık kimi olgun beraberliklerde tamamlanma, büyüme ve el sıkışma anlamı taşır. Fakat tam tersi durumlarda ise, veda etmek ve yüreğinizden çekip gitmesi ile geride kalan büyük bir boşlukla eş anlamlıdır. Sizin gibi her tersliğe veya her türlü engellenmeye karşı şerbetli birinin, karşısındaki insana bir adım yaklaşması ve en azından el uzatması, belki de çoğu problemin halledilmesi olacağından, gün içinde oturup düşünmelisiniz. Ona karşı siz ve ikinize karşı sadece ilişkiniz. Hangisi daha güçlü dersiniz. Siz mi, o mu yoksa birlikteliğiniz mi? bunun cevabı günün finalinin de adı olacaktır. Umarım yüreğinizin içindeki sevgi büyüktür ve siz bugünü de kolayca atlatırsınız. 

Dolunay enerjisi bu akşam saatlerine kadar sizi yoklamaya devam edecek ve yerini başkalarıyla paylaşım içinde olduğunuz konularla alakalı yaşam alanına yol alacaktır. Gece geç saatlerde kendinize ait tüm değerler konusunda karamsarlığa kapılacak olsanız da, güven duygunuz yükseleceğinden kendinizi günün stresinden kurtarabilirsiniz. Kendinize yüklenmeden bu birkaç günü geçirmeye bakınız. Bu arada yarından itibaren Venüs gezegeninin geri hareketinin bitecek oluşu, uzun zamandır maddi paylaşımlar konusundaki sabırlı davranışlarınızın ödülünü yavaş yavaş alacak oluşunuzun göstergesidir. Yarınki yorumlarınızda bu konuyla ilgili geniş bir açıklamaya yer vereceğim. 


kova
Bugün, yine günlük temponun getirdiği yoğunluğun özellikle sağlık açısından sizi etkileyeceği enerjiler altındasınız. Yapmanız gereken, üzüntülü veya gerilim altına girebileceğiniz şeyler karşısında, kendinize olan güveninizi yitirmemek ve her zamanki o sıradışı taktiklerinizi devreye sokmak. Hani hep orijinal buluşlarınız vardır ya, yine böyle bir yenilik yaparak kendinizi eğlendirebilir veya mutlu edecek minicik şeyler satın alabilirsiniz. Çalışma hayatınızı yakından ilgilendiren tüm görevlerinizin hepsini bir anda bitirmek için didinmek yerine, daha sakin ve kontrollü olabilirseniz herşeyin altından kolayca kalkmanız mümkün olacaktır. Ayrıca bugün yine beslenmenize özel bir önem vermeli, midenize rahatsız verebilecek ağır gıdalardan uzak kalmalısınız. Ailenizi ilgilendiren sağlık problemleriyle alakalı konularda ise, kontroller için yardımcı olmanız gerekebilir. Kimileriniz ise bugün yuvalarıyla ilgili konularda gündelik olarak size hizmet sunacak kişi arayışında olabilirler. Bazılarınız ise evinize sevimli küçük bir hayvan alabilirler. Tabiki kontrollerini yaptırmalı ve hijyen konularında dikkatli olmak şartıyla. 

Akşam saatlerinden itibaren başlayacak enerjiniz ise, ciddi ilişkilerle alakalı mevzuları gündeme getirecektir. Önümüzdeki iki gün sizin için dolunay enerjisi anlamı taşıyacağından, şimdiden duygularınızla bilinçli istekleriniz arasındaki dengeyi korumaya özen gösteriniz. Kendinizle çelişmemek için, arzuladığınız her ne varsa tam tersi olabilecek koşullara kendinizi hazırlamayı ihmal etmeyiniz. Venüs gezegeninin, geri hareketinin, yarından itibaren bu alanda sona erecek oluşuyla, artık beraberlik konusunda kafanızın içinde oluşan planların hayata geçirilmesi kolaylaşacaktır. Bu alandaki tam bir rahatlığın ne zaman meydana gelebileceğini yarınki yorumlarımda sizlere sunacağım. 


balık
Bugün, kendinizi ifade ederken, duygularınız yine ön planda olacaktır. Sahip olduğunuz değerlerinizi yeniden gözden geçirerek, içsel güvencenizi sağlama almak niyetiyle hareket edebilirsiniz. Bu doğal olarak günü rahat enerjiler altında geçirmenizi sağlayacaktır. ayrıca bugün, çocukları olanlar için, yeni başlayacak eğitim hayatıyla alakalı alışverişlerin veya görüşmelerin yapılacağı etkiler mevcuttur. Ailenizi yakından ilgilendiren bu konularda okula yakın bir yere taşımak gibi durumlar da, bazılarınız için söz konusu olabilir. Çocuk sahibi olmayı düşünenler içinse, bebekle alakalı herşeyin gündeme geldiği bir gündür. Ailevi şartlarınızın uygunluğunu ele alabilir veya bir büyüğünüzün desteğinden faydalanabilirsiniz. Sportif aktiviteler, evle alakalı her türlü yaratıcılık faaliyetleri ve aşk konusunda sahiplenilmek, korunmak ve kollanmak isteğinizin artışıyla da direk alakalı enerjileriniz olacaktır. Kendinizi ifade ederken, hassasiyet içinde fakat güçlü duygularınızın kılavuzluğunda olacağınızı biliniz. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise başlayacak enerji, sizi gündelik iş temposunun içine yavaş yavaş çekecektir. Birkaç gündür süren bu ruhsal dinginlik, yerini genel günlük temponun akışına bırakacağından gece geç saatlere kadar oturmamak en iyisi olacaktır.

Venüs gezegeninin yarın itibariyle geri hareketini bitirecek oluşu ile, sizler uzun süredir, işinizle alakalı konularda kendi içinizde yaptığınız planları veya düşünceleri hayata geçirebilmek adına ivme kazanacaksınız. Bu akşam bütün bunları tekrar son kez ele alarak gözden geçirin. Yarın bu konuyla alakalı olabilecek gelişmeleri size, günlük yorumlarınızda izah etmeye çalışacağım.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.