Öne Çıkanlar ermenek pfdk kararları Bolu aydın devlet hastanesi show tv

Bu haber kez okundu.

Günlük Burç Yorumları oku Bugün Neler Var ? Bütün Burçların Yorumu ( 3 Mart Salı)
Bugüne özel Burcunuz bakalım sizlere neler diyor ? Salı günü güne nasıl bir başlangıç yapacaksınız ? Salı günü özel Günlük Güncel burç yorumunuzu merak ediyorsanız doğru adrestesiniz..

3 Mart 2015 Salı günü burç yorumları , 3 Mart 2015 yay burcu yorumu, 3 Mart akrep 2015 burcu yorumu, 3 Mart 2015 balık burcu yorumu, 3 Mart 2015 yengeç burcu güncel yorumu ve daha fazlası .. 3 Mart 2015 Güncel burç yorumları ..

3 Mart Salı Günlük Burç Yorumu

koç
Bugün, aşk konusu yine gündeminize oturacağa benziyor. Geri harekette bulunan Venüs gezegeni, ilişkinizle ilgili konularda veya ilişkilere bakış açınızla alakalı olarak, Aslan burcunda oluşu nedeniyle bencil isteklerinizi ön planda tutmanıza neden oluyor. Doğal olarak sevilme, ilgi görme isteğiniz oldukça ön planda. Bugünkü enerjiler altında ise içinizdeki tüm hisleri veya düşünceleri karşınızdaki insana davranışlarınızla, sözlerinizle göstermeye çalışmanız kolaylaşacaktır. Tabi ki kırıcı olmadan, tartışma yaratacak şekilde olmaması gerekir. Öncelikle ılımlı bir ortam yaratarak bunu sağlamak en güzeli olacaktır. Sizin gibi ateşli ve öncü birinin bunu ne kadar sağlayacağı doğal olarak haritanızdaki etkiler nispetinde olduğuna göre size, sadece dikkat etmenizi önerebilirim. Enerjiniz altında işin ilginç bir yönü de, oldukça sertleşmeye varacak bu enerjinin Mars gezegeninin desteğiyle cinselliği ön plana getiriyor oluşu. Sanki aranızdaki sorunları konuşurken, bunların çözümü tensel arzularınızın doyuma ulaşması ile tatlıya bağlanacak gibi görünüyor.

Gün içindeki ikinci enerji ise, İkizlerde bulunan Ay gezegeninin, siz Koçlar için, sırf özel ilişkinizle alakalı değil, gündelik iş hayatınızla ilgili temponuz içinde de, gerilime neden olacak restleşmeleri getirmesidir. Dün de bahsettiğim gibi, iş konusunda zihinsel olarak gayet iyi çözümler bulduğunuz halde, bunları ifade şeklinizin kimi zaman sert oluşu, galipken mağlup sayılmanıza neden olabiliyor. Bugün de, bu enerjinin etkisiyle, görevlerinizi yaparken kendinizi pek huzurlu hissetmeme durumu söz konusu olabilir. Ayrıca öyle yoğun bir gündeme sahipsinizdir ki, oturacak neredeyse beş dakikanız olmadığından, yorgunluğun üzerine bir de, işinizdeki stresini katarsak, gün içinde ne olursa olsun elinizden geldiğince dingin olmaya çalışmalı, inatlaşmalardan kaçınmalısınız.boğa
Bugün, neredeyse Haziran başından bu yana ev, aile veya iç dünyanızla ilgili konular oldukça ön planda. Günlük yorumlarımda çokça sözünü ettiğim bu enerji, Eylül ayı bitmeden gündeminizden çıkacağa benzemiyor. İşte yine bu konuyla alakalı mevzuların gün içinde, gerek maddi gerekse sahip olduğunuz tüm değerler açısından yine düşündürmesi mümkün olacaktır. Kimileriniz ev telaşı içinde nakil sorunlarıyla uğraşıyorsunuz, kimileriniz ev içindeki tadilat işleriyle. Bazılarınız yeni bir yuvada yeni bir hayata adım attı veya ebeveynlerinizle meşgul durumdasınız. Her ne olursa olsun bu enerji altında, sizi rahatsız eden ne kadar problem varsa, bunları söze dökerek şikayetlerinizi bildirmek, yapılacakları yeniden gözden geçirmek veya neler yapılırsa daha huzurlu olunur gibi durumların ele alınacağı gündesiniz. Yalnız bütün bunlar olurken, lütfen o meşhur sakinliğinizin altındaki öfkeyi dışarı çıkarmayınız. Mantıklı bir şekilde olayları ele almaya devam ediniz ve çözüm yolları ararken maddi açıdan para harcamak zorunda oluşunuzun sinirini başka yerlerden çıkarmayınız. Her zamanki sevginizi, ilginizi birbirinizden esirgemeyerek, stresinizi en çok hoşlandığınız şeyleri yaparak boşaltmaya çalışınız.

Günlük enerjilerinizden bir diğeri de, parasal konularda, gerek üstteki durumlar gerekse çocuklar veya başka sebeple birlikte olduğunuz kişiyle atışmadan, zihinsel olarak kendinizi dizginleyerek, detaylarla meşgul olmaya çalışınız. Siz ne olursa olsun her türlü gerginliğin altından kalkabilecek planları yapmış olmalısınız. Elinizden çıkacak paranın da muhakkak bütçeniz açısından kontrolünü çok önceden yaptıysanız sorun çıkmayacaktır. Yarım kalan işlerinizi yeniden düzenlemeye çalışarak, sessiz ve sakinlik içinde hareket edebilirseniz, hem yoğun koşuşturmanızın üstesinden gelebilirsiniz, hem de kendinizi ters durumlarda frenleyebilirsiniz. 


ikizler
Bugün, burcunuzun ilk on gününde doğanlar hariç geri kalanları için yeniay enerjisi anlamı taşıyor. Biliyorsunuz dün, ilk on günde doğanlar bu enerjiden yararlanmıştı. Fakat bugünkü etkiler altında, özellikle öğle saatlerinden itibaren, Mars enerjisi altında bir müddettir kafanızı kurcalayan veya sizi oldukça gerilim altına alan problemleri abartılı bir şekilde karşınıza çıkacak kim olursa olsun sert bir şekilde dile getirmeye çalışabilirsiniz. Sanki dilinizin kemiği yok gibidir. Aklınıza eseni yaptığınız gibi, sürekli hareket halinde ve sürekli konuşan birisi durumuna gelebilirsiniz. yaşamınız açısından neleri istiyor, diliyorsanız bunları yüksek sesle açıklayabilirsiniz. Duygu dünyanız açısından da bu durum aynıdır. Taze enerjilerin getirdiği hareketlilikle bilinçli tüm isteklerinizin biran önce, o an ne işle uğraşıyorsanız, hemen kavuşmayı isteyebilirsiniz. Bu haliniz dış imajınıza da yansıdığı için, sizi durdurmak neredeyse imkansız gibidir. Eğer bu enerjinizi olumlu yönde kullanabilirseniz, sizi her konuda ön plana getirebilir, her işin üstesinden kalkmanızı sağlayabilir fakat tam tersi bencil isteklerinizin gerçekleşmesi amacıyla kullanılırsa epey çam devrileceğe benziyor. 

Günün diğer enerjisi ise, duygusal güvencenizle ilgili meselelerde veya eviniz, yuvanız, ebeveynlerinizle alakalı her konuda, kafanızın içindeki düşünceleri lütfen sakin bir şekilde tekrar gözden geçirin. Son noktayı koymadan önce yapacağınız bu inceleme hem yaptıklarınızdan emin olmanızı sağlayacak hem de eksik nokta kalmamasını sağlayacaktır. zihinsel olarak gergin olduğunuzu hissettiğiniz zamanlarda ise, sizi sakinleştiren her ne varsa ona yönelmeniz iyi olacaktır. İnatlaşmalardan uzak durun ve sizi kimsenin gergin, sinirli veya başka bir şekilde adlandırmasına izin vermeyin. Yoğunluğunuz yüksek olacaktır, şimdiden bunun bilincinde olarak özellikle öğlen saatlerinden itibaren kendinize daha fazla dikkat edin.yengeç
Bugün, parasal konularda, uzun zamandır içinizde biriken öfkenizi, sıkıntılarınızı ve tüm geriliminizi dile getirmeye çalışabilirsiniz. Size günlük yorumlarda hatırlarsanız Ağustos başında bu tür durumların oluşabileceğini ve sakin bir şekilde davranmanız gerektiğinden söz etmiştim. Aktivite halinde olmanıza ve kafanızın içindeki fikirleri hayata geçirmenize engel olan Mars enerjisinin konumu nedeniyle ne yazıkki bugün, bu etkiler altında iç dünyanızda kurtulmak istediğiniz bazı problemler sizi köşeye sıkıştırarak isyana sürükleyebilir. Siz de doğal olarak bunları dile getirmeye çalışabilirsiniz veya öyle durumlar oluşur ki, parasal olarak kendinizi yetersiz hissetmenin stresini yaşayabilirsiniz. Bu sert enerjiyle baş edebilmek zor olabilir ama kendinizi en azından bunun farkında olarak bilinçli şekilde kendinizi düzenleyebilirseniz ve özellikle 28 Eylüle kadar sabırlı olabilirseniz, Mars burcunuza geçtiği andan itibaren atak olmanız ve durumunuzu düzeltecek girişimlerde bulunmanız için gerekli enerjiyi israf etmemiş olursunuz. Ayrıca bu enerjinin bir diğer etkisi ise, duygusal konularda da gerilimi arttırarak, gizli ilişkilere meylinizi arttırabilir veya cinsel konularda aşırı isteğe yol açabilir. Tek bir kişiye bağımlı kalmak yerine iki seçenek arasında hangisini tercih edeceğiniz yönünde şaşırmanız anlamına gelebilir. yapmanız gereken yeteneklerinizi hayata geçirmenizi sağlayan özelliklerinizden yararlanarak, parasal durumların en azından bu müddet içinde üstesinden gelebilmek olmalıdır. 

Günlük enerjinin diğer bir etkisi ise, yukarıdaki durumların, yakın çevrenizle olan sözel iletişiminizi zorlaştıracak oluşudur. Oysaki zihinsel olarak o denli zeki planlarınız var ki, gözlerden uzak kaldığınız bu süreç içinde yaptığınız çalışmaları veya düşüncelerinizi ortaya koyabilmek adına son bir gözden geçiriş süreci yaşamaktasınız. Kendinizden şüphe etmenize neden olan bazı durumların, güven kaybetmenize yol açmaması için, endişeli ve aşırı hassasiyet içinde olmamaya dikkat edin. Düşündüğünüz konularla ilgili, detayları bir kez daha ele alarak, günün stresini bu şekilde boşaltmaya çalışırsanız daha yararlı olacaktır. Yoğun görüşmeler ve koşuşturmalar olabilir, planlarınızdan lütfen çok fazla güven duymadığınız kişilere söz etmeyin. Yerin kulağı var atasözünü unutmayınız.


aslanBugün, hedeflerinize varmak konusunda ve duygu dünyanızla ilgili her konuda kendinizi dış ortamlarda ifade ediş şekliniz sert ve denetimsiz halde olmanıza neden olabilir. Siz içinizdeki herşeyi dışa ifade ederken nedense sevgiye önem vermiyor veya kimseye ihtiyacınız yokmuş imajı çizebilirsiniz. Bazı yönlerden bu doğru olabilir, çünkü bu aralar ilgiye, şefkate ve değer görmeye o denli ihtiyacınız var ki, fakat bunu talep etmek, söylemek sizin gibi kral ve kraliçeler için oldukça zor görünmekte. Gün içinde düşünmek için fırsat bulduğunuz anlarda, neye ihtiyacınız olduğunu şu aralar sizi en fazla mutlu edecek olgunun ne olduğunu tespit etmeniz kolaydır fakat bunları yaşamak bu enerjiler altında nedense tam olarak doyuma ulaşmamaktadır. Oldukça uzun süren mücadeleler yaşamış biri olarak, birinin gelip yaralarınızı sarmasını beklediğinizi biliyorum. Burcunuzda geri harekette olan Venüs gezegeni, eskiye ait ne varsa önünüze getirmekte ve sizi yaralayan veya üzen herşeyi, sizin üzdüğünüz kişileri de aynı anda düşünmenize yol açsa da, siz gururlu yapınızla tekrar geriye dönmektense, hayatın sizin için yepyeni bir sayfa açmasını daha çok istiyor olabilirsiniz. Lütfen ne olursa olsun, ne kadar zor durumda olursanız olun, kimseyle tartışmamaya ve gelişigüzel cinsel ilişkilere girerek, kendinizi sevilir hissetmeye çalışmayınız. 

Gün içindeki diğer bir enerjiniz ise, parasal konularda ileriye dönük hedeflerinizle ilgili çalışmalarınızı ifade ederken, hala tam olarak tatmin olmayışınız nedeniyle kendinizi pek güvende hissetmeyebilirsiniz. Endişeli bir ruh hali içinde hareket etmektense, yarım kalan işlerinizi organize etmeniz daha yararlı olacaktır. Detayları bir kez daha gözden geçiriniz ve işlerinizi tamamlamaya çalışınız. Bu enerji sizin oldukça yararlıdır. En azından psikolojik olarak sıkıntılarınızı biraz olsun azaltabilir ve kendinizi daha iyi hissetmenize yol açabilir. Tam tersi kullanmanız halinde ise, çevrenizdeki insanlarla aranızda bir duvar oluşturur veya bazı kişilerle aranızdaki inatlaşmalar yüzünden günü stres içinde geçirebilirsiniz. Yoğun bir gün olacaktır, özellikle dostlarınızla olan ilişkilerinizi güçlü tutmaya özen gösteriniz. Amacınıza giden yolda onlara ihtiyacınız fazlalaşacaktır.


başak
Bugün, herkesten gizlediğiniz duygularınızla ilgili konularda mahremiyetinize verdiğiniz özen dikkat çekicidir. Kimsenin bilmesinden öğrenmesinden hoşlanmadığınız ne varsa, bunları kendi içinizde dile getirmek isteğiniz yoğun olacaktır. Kimi zaman bu, mesleğinizle ilgilidir, kimi zaman duygu dünyanızla alakalıdır. Her ne olursa olsun, ilişkiniz veya yaşamınız açısından neyi ne kadar istediğinizi saptayabilirsiniz. Sizi mutlu edecek gelişmelerin ne olduğunun altını çizebilir, olanaklarınızı tekrar gözden geçirebilir ve yapılması gerekenleri saptayabilirsiniz. Doğal olarak bazı durumlar nedeniyle temizlenmesi gerekenler, yeniden ele aldığınızda düzeltilmesi şu an imkansız olanlar can sıkıcı olabilir ve bu can sıkıntısını yakınınızda bulunan kişilere özellikle mesleki konularda göstermeniz olasılık dahilindedir. Yapmanız gereken bu enerji altında her ne olursa olsun görevlerinizi ihmal etmemek, ve durumunuzu iyileştirecek tek gücünüz olan zihinsel enerjinizi boş yere sarfetmemektir. Çatışmalardan, tartışmaları durumlardan uzak kalmaya çalışmalı, dinginliğinizi muhafaza etmelisiniz. 

Günün ikinci enerjisi ise, yine işinizle ilgili alanlarda, son çalışmaların üstünden bir kez daha gitmek olmalıdır. Kimi zaman yaptığınız veya ortaya koymak istediğiniz herşeyle alakalı yeterince iyi olmadığını düşünerek güvensizliğe düşseniz de, Güneşin burcunuzda oluşu nedeniyle inatlaşmadan, birileriyle tartışmalara girişmeden işinizle parlayabilme gücüne sahipsiniz. Sizi yolunuzdan geri döndürecek tek olgu sinirlilik olabilir. Lütfen gereksiz kişilerle gereksiz yere çatışmayın ve sadece mesleğinize konsantre olun ve detayları gözden kaçırmadan nasıl bir şekilde sunacağınıza dair planlar yapın. Bugün haberleşme açısından oldukça yoğun bir gündeminiz olacak, size işle ilgili soru soranlar veya sizin bazı şeyleri saptamak amaçlı konuşmalar yaparken inatlaşmalar görülebilir. Siz ne olursa olsun işinizden emin olun ve farklı düşünen kişilere, mantıklı çözümler ve yöntemler sunarak onları susturmaya çalışın. Merkür gezegeni Perşembe öğlen saatlerinde, burcunuzdan ayrılana kadar, bitirilmesi gereken işlerinizle alakalı, ayrıntılı düşünme ve çalışmanızı sağlayan enerjinizden, mutlaka yararlanmaya bakın.terazi
Bugün, kafanızın içindeki tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizi sağlayacak konularda son derece dikkatli hareket etmeniz halinde başarı sizden yana olacaktır. Sert enerjileri olumluya dönüştürme gücüne sahip hemen hemen birkaç burçtan birisi de sizsiniz. Vizyonunuzun genişlemesi adına özverili bir şekilde çalışmalı, hayata bakış felsefenizi pozitif yönde besleyecek kararlar almalı ve içinizdeki bazı sıkıntılı durumları dışarıya yansıtırken sözlerinize ve davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. İnsanlar arası fark gözetmeden, gayet hümanist duygularla hareket etmeniz gerekecektir. Bugün yüksek eğitim evinizdeki bu enerji, seçimleriniz konusunda son bir gözden geçiriş anlamı taşıyacaktır. Akademik eğitim alanlar için de yine aynı şekilde derleme toplama çalışmaları için uygun enerjiler gözükmektedir. Yurtdışı bağlantılı işler veya duygu dünyanızla ilgili gönül meseleleriyle alakalı konularda, neyi ne kadar istediğinizin altını çizmek açısından önemli etkiler mevcut olacaktır. Bugünkü enerjilerden azami ölçüde yararlanmak için öncelikle, fikirlerinizi güzel bir dille ve ılımlı davranışlarla göstermeye çalışmanız çok önemlidir. Cinsel konularda da olumlu enerjilere sahipsiniz.

Günün diğer etkisi ise, detaylı bir şekilde düşündüğünüz veya görüşmeler yapacağınız bazı konularda son derece sakin olmalısınız. Meydana getirdiğiniz veya üzerinde uzun zamandır kafa yorduğunuz tüm işlerinizle ilgili tekrar bir gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Yaptıklarınızdan emin olamadığınız durumlar varsa bunları saptamaya çalışın ve insanların önüne çıkarmak konusunda kendinize güveninizi asla kaybetmeyin. Temizlenmesi veya ayıklanması gereken ne varsa saptayarak gerekeni yapın. 23 Eylül tarihi biliyorsunuz ki, sizin için parlama zamanınız olacaktır. O güne dek, sakinliğinizi ve mevcut durumunuzu iyileştirmek adına var gücünüzle gayret gösterin. akrep
Bugün, toplumsal ilişkilerin en önemli ayağını mesleki konular oluşturacaktır. Burada yoğunluğun en önemli sebebi, maddi açıdan destek ihtiyacınızın yoğunluğudur. Ama iş yoluyla olsun ama farklı yollardan muhakkak finansal alanlarda başarı kesinkes şarttır. Yalnız bu beraberinde yoğun bir ihtirasa sebep olabilir. İlla arzu edilen herşey elde edilmeli veya önünüze dikilecek hiçbir kuvvet olmamalı şeklinde bir duygu oluşturabilir. Tabiki sertlik içeren bir enerjidir. Duygular yoğunlaşabilir ve karşınızdaki kim olursa olsun, sebepsiz tartışmalar veya içinizde bir süredir biriktirdiğiniz herşey öfkeli bir şekilde dışarıya aksettirilebilir. Peki ne yapılmalıdır? Herşeyden önce madem bir hedefiniz var, öncelikle ihtiyaçlarınıza en olumlu yönden gitmenizi sağlayacak alan mesleğiniz olduğuna göre, o alandaki herkesle veya herşeyle ılımlı bir şekilde bağlantı kurmalısınız. Hani bir söz vardır. Köprüyü geçene kadar diye. Aynen öyle bir durumdasınız. Hoşunuza gitmeyen durumlar veya insanlar olsa bile, geleceğiniz adına işe yarar hale getirmenin yolu, iletişiminizi güçlü şekilde sürdürmekten geçmektedir. Bu enerji, cinsel olarak son günlerde oldukça etkili bir durumda olduğunuzun da göstergesidir. Lütfen olur olmaz ilişkilere girerek risk almak yerine dikkatli ve belirli bir sınırda yaşamaya çalışınız.

Günün diğer etkin enerjisi ise, detaylı olarak sürdürdüğünüz bazı projeleriniz için ekip halinde çalışıyorsanız, birbirinize karşı kimin haklı olduğu yolunda inatlaşmadan, işiniz için en gerekli yöntem hangisi olur onu saptayın. Kısaca kişisel ego çatışmalarından uzak durarak, grubun çıkarları doğrultusunda hareket etmek en akıllıca yol olacaktır. bunun dışında kafanızın içindeki size ait düşünceleri de, yine başkalarıyla iyi iletişim ağı kurarak gerçekleştirmeye ve bu projeleri uygun bir şekilde karşınızdaki insanlara sunabilmek adına var gücünüzle eksiklerinizi tamamlamak için uğraşın. Yoğunluk bugün fazlasıyla söz konusu olabilir. Maddi paylaşımlarınızla ilgili konularda da olabilecek tersliklerde, bilinçaltınızın sizi kuşku ve kuruntu içinde sürüklemesine izin vermezseniz, günü faydalı şekilde geçirebilirsiniz.yay
Bugün, kanuni işler, ciddi ilişkiniz, uzun yolculuklar, yüksek eğitim ve inancınızı ilgilendiren yaşam alanınızdan Ağustos başından bu yana geçmekte olan Venüs enerjisinin, geri hareketi nedeniyle olabilecek iletişimsizlik ve tersliklere karşı tek bir gücünüz olacağını belirtmeliyim. Bu gücün adı diplomatik davranmak ve kibarca işin içinden sıyrılmaktır. Diğer kişi veya bizzat karşınızdaki kişi kim olursa olsun, nasıl bir işbirliğinde bulunacağınızı muhakkak bilmelisiniz. Güçlü insanlarla olan ilişkiniz bugün iş konusunda oldukça işinize yarayabilir. Ortaklıkta bulunduğunuz kim olursa olsun sizi desteklemesi söz konusu olduğu gibi, sizi hiddetlenmesi de mümkündür. Siz her ne olursa olsun ılımlı davranmaya ve suyuna gitmeye çalışınız. Bugün alttan alma gününüzdür ve sizin en ufak bir ters hareketiniz veya alevlenmeniz başta ideallerinizi ve vizyonunuzu sarsabilir. Ay gezegeni ve Mars aynı burçta ve aynı kavuşum derecesinde, kendi yönetici gezegeninizle zıtlaşma enerjisi olduğundan, olaylar artık sizin denetiminizden çıkarak çok daha büyük bir gücün eline kalmış gibidir. Siz bu durumu bir iş ortaklığıyla ilgili veya ilişkinizle alakalı her konuda düşünebilirsiniz. Karşınızdaki insan(lar) sizin iyi niyetinizden anlamadığı gibi, çift yönlü hareket edebilir. Yani bir öyle, bir böyle davranarak kafanızı karıştırabilir(ler). Ayrıca bu enerji altında her türlü çekişmenin sonucu yoğun tutkuların doyurulması adınadır. İlişkinizle ilgili mevzularda bu durum cinselliğin aşırı vurgulanması, işle ilgili konularda ise bir meydan okumadır. Bugün ayrıca burcunuzun son on gününde doğan Yaylar için dolunay enerjisi anlamı taşımakta. Bu durum ise aylık yorumlarda da belirttiğim gibi, zayıf enerji anlamına geldiğinden lütfen şansınızı zorlayacak bir şey yapmayınız.

Günün etkili bir enerjisi ise, yine mesleki veya ilişkinizi ilgilendiren konularda, inatlaşmalara sebep olmasıdır. Her iki taraf ta kendi dediğinde tutturmaya kalkıştığı için bir çekişme ortamı oluşabilir. Zihinsel olarak bu durum gerginliklere sebebiyet verecektir. Üzerinde uzun zamandır düşündüğünüz çalışmalarınız veya düşüncelerinizi ifade etmeye çalışırken, kendinizi tam anlamıyla yeterli hissetmemenin getirdiği stresi de hesaba katarsak hakikaten yoğun etkiler altında bir gün geçireceğinizi söyleyebilirim. Yapmanız gereken kesinlikle kendinize olan güveninizi yitirmeden, değerlerinize sahip çıkarak ve bunları ifade ederken de nezaket içinde hareket edebilirseniz gayet faydalı olacaktır. Bilinçaltınızdaki korkuların sizi ele geçirerek, sert tepkiler göstermenize izin vermemeye çalışınız.oğlak
Bugün, gündelik iş temponuzun, parasal anlamdaki karşılığını almak veya dışardan gelecek finansal destekler açısından yine sert enerjilerle dolu birgündür. Bu enerji neredeyse Ağustos başından bu yana sizleri tedirgin etmekte ve susmak zorunda bıraktığı için, kimi anlarda sağlığınızı da bozmaktadır. Birebir ilişkiler bakımından arzu ettiğiniz doyuma ulaşmak(cinsel olarak) zorlaşmakta ve tabiki bu durum da gerginliklere neden olmaktadır. Bazı işleriniz bir yerlerde bazı insanlar tarafından tökeze uğratılmakta, sanki birileri sizin aleyhinize çalışmakta gibidir. Çözümü ise, sadece sizin burcunuza has olan sabır duygusudur. Evet sizler sabrınızla dayanmak ve olan herşeyi normal olarak görmeye çalışarak kimseyle tartışmaya girmeden normal rutin programınızı sürdürmek durumundasınız. Bırakın ne düşünüyorsa düşünsünler veya terslikler ne olursa olsun, siz etkiye tepkiyle karşılık vermeyin. Doyuma ulaşmayan arzularınızın sizi esir alarak, gerek işinizle gerekse parasal konularda çıkmazlara sürüklemesine veya sonradan düzelecek şeyleri zora sokmasına izin vermeyin. İçinizde biriken sıkıntıları veya ihtiyaçlarınızın ne olduğunu tespit etmeye, nasıl bir strateji uygulayacaksınız onu düşünmeye devam edin. Bu arada finansal konularda, iş ilişkilerinizin önemi şu aralar oldukça önemli. İşlerinizin yoğunluğu nedeniyle en ufak bir şeyde gerilime kolayca düşebilirsiniz, dışardan destek bulmakta zorlandığınız için, tek başınıza kaldığınızı düşünebilirsiniz. Madem tüm bunların enerjiler dolayısıyla olduğunu biliyorsunuz o zaman yapılması gerekenin de ne olduğunu tahmin ederseniz. Yukarıda da belirtmiştim tek yolu zaman ve sabır. 

Günlük enerjinin bir diğer etkisi ise, demin de belirttiğim gibi sabır konusunu tekrar gündeme getirecek cinsten. Fakat bugün zihinsel olarak detaylı ve mantıklı bir şekilde düşünebilirseniz Güneşin Başak burcundaki bu geçişi işinize yarayabilir. Çünkü burcunuzla uyumlu açı oluşturan bu görünüm, inancınız, hayat görüşünüz üzerinde pozitif etki yaratarak, bütün görevlerinizi inatlaşmadan ve kimseyle sürtüşmeden gerçekleştirmeniz için size yardımcıdır. Gün boyu koşuşturma esnasında, özellikle sağlığınıza dikkat edin. Bayan oğlaklar bu ay içinde rutin günlerini iki kez yaşayabilir veya her zamankinden farklı şekilde geçirebilirler. Bunun en önemli sebebi Mars/ikizler pozisyonunun sağlık evinizden geçiyor oluşudur. Doktor kontrolünüzü yaptırmakta fayda var. 


kova
Bugün, flört veya ciddi ilişkinizle alakalı konularda olabilecek gerginliklere karşı dikkatli olmanızda fayda var. İlişkisi olanlar bugün, uzun zamandır içlerinde biriken sıkıntıları, sorunları veya biriktirdikleri öfkelerini birbirlerine karşı hiç düşünmeden sözel veya tavır olarak gösterebilirler. Geri hareketli Venüsün yol açtığı bu duruma, günlük yorumlarda sıkça yer vermekteyim. Bir gezegen geri harekette olduğu zaman, duygusal ilişkilerde yavaşlama, yanlış anlama ve içe dönerek düşünme görülebilir. Hele bu gezegen Venüs ise, bir de Aslan burcundan geçiyorsa, ego oldukça ön plandadır. İlişkinizde karşınızdaki kişinin hep kendinden yana düşünerek beraberliğinizi yönlendirmeye çalıştığı anlamına gelir. tabiki bu durum sizin bilinçli düşüncelerinize oldukça terstir. Doğal olarak gerilim bu durumda ikiye katlanır. Herkes kendi payına düşeni söylemeye çalışır ve kimse kimsenin ne dediğini anlamaz. İlişkisi olmayanlar içinse bu, bilinçli olarak duygu dünyalarıyla ilgili isteklere yol açar fakat bunun için de doğru bir insan gerekmektedir. Bu öyle biri olmalıdır ki, sizi olduğunuz gibi kabul etsin ve uzun ömürlü bir ilişki için gerekli sabrı gösterebilsin. Evet Sevgili kovalar biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Önce 8 Eylül tarihini ve geri hareketin bitmesini bekleyeceksiniz, ardından Aslan burcu sürecinin sona ermesini. Günlük yorumları takip etmeniz halinde bu dönemleri öğrenmeniz mümkündür. Bugün için yine tartışmalardan uzak kalmalı, huzursuz enerjilere karşılık sabır göstermeye devam etmelisiniz.

Günlük enerjinin bir diğer etkisi ise, duygusal dünyanız, eviniz, ailenizle ilgili meselelerde yapılması gereken işlerinizi düzenlemek olmalıdır. İlişkinizi yakından ilgilendiren mevzulardaki tersliklerin, yuvanızı bozmasına, ailenizle aranızda gerginlik oluşturmasına izin vermemeniz gerekir. Bu durumu iş ortaklığınız olan konularda da düşünmeli, gereksiz inatlaşmalardan, kimin haklı olduğuna dair çatışmaktan uzak durmaya çalışınız. balık
Bugün, ev içindeki koşuşturmaların, işinizle alakalı konulardaki yoğunlukla birleşerek sizi oldukça fazla yorabileceği bir gündesiniz. Uzun zamandır içinizde biriken sıkıntıları ya işinize ağırlık vererek orda boşaltmaya veyahut aile ortamınızdaki kişilere yönelterek dindirmeye çalışabilirsiniz. Eğer yalnız yaşıyorsanız bu sefer de eviniz sınırları içinde bir şekilde enerjinizi boşaltmak adına hareket edebilirsiniz. Fakat bu kimi anlarda tartışmalara, ufak tefek ev kazalarına sebebiyet verebilir. Aşırı yoğunluk stres yaratarak psikolojik olarak sizin gibi sakin bir insanı bile yoldan çıkarabilir. Etrafınızdaki insanlarla gerilimli konuşmalara sebep olabilir. Kimileriniz ise oldukça fazla çalışarak bunu atmaya çalışırken, rahatsızlanabilir. Oysaki bu enerji altında yapılması gereken, ihtiyaçlarınızla ilgili veya yarım kalmış durumları tekrar gözden geçirerek ılımlı bir şekilde halletmek yoluna gitmektir. İç dünyanızdaki rahat bir yaşam veya huzur dolu bir ortam arayışınız yükseldiği için, her ne olursa olsun tatmin olmanız güçleşebilir. Hiç yok yere doyumsuzluklar baş gösterebilir, herşeyde bir kusur bulabilir veya tam tersine herşeyi olduğu haline terk ederek mücadeleden vazgeçebilirseniz. Halbuki gezegenlerin yaratabileceği etkilerin farkında olursak, gün içinde irademizi zorlayarak üstesinden gelebilme gücüne sahiptik. O zaman gerilime düşmeden sakinleşmek adına ne yapılacaksa, doğal yapınıza uygun şeyleri deneyerek bunları halledebilirsiniz. 

Günün diğer enerjisi ise, partnerinizin uzun bir süredir, sizin kişiliğinize ters düşen tavırlarının, iç dünyanızda yarattığı strestir. Sanki inat eder gibi sürekli olarak muhalif davranması canınızı oldukça sıkmakta. Detaylı bir şekilde düşündüğünüzde bu durumla baş edebilmek için ne yazık ki, 23 Eylül tarihine kadar sabırlı olmak durumundasınız. O farklı bir kimlik siz ise farklı. Aranızda bir köprü kurmadan birbirinize ulaşmanız zor olacağı için, her iki taraf ta bugün medeni insanlar gibi konuşmayı deneseniz gayet iyi olacaktır. Eğer inatlaşmaya ve kimin haklı olduğu yolunda sürtüşmeye devam ederseniz sonu pek hayırlı görünmüyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.