Öne Çıkanlar 1 Kasım Kayısı Satranç Turnuvası 2015 Turizm borsa istanbul Xiaomi Mi Max 2 özellikleri

Bu haber kez okundu.

En Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları Paylaş Yolla (Yeni ve Kısa Sevgililer Günü Mesajları)
Sevgililer günü geldi çattı, bu akşamdan itibaren bir çok kişi en güzel sevgililer günü mesajlarını sms olarak yollayacaklar. Yeni ve anlamlı mesajları arayanlar tüm mesajları buradan takip yollayabilir, yada facede paylaşabilirsiniz. Her sene yılda bir kere sadece 14 Şubat'da kutlanılan sevgililer günü bu sene Cumartesi gününe denk gelmektedir.

14 Şubat Sevgililer gününün Cumartesi günü hafta sonuna gelmesi nedeniyle bir çok kişi daha mutlu olmaktadır. Bugün bir çok kişi hediyeleşme telaşına düşmektedir.

EN GÜZEL 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

 Sén günéşın doğduğu, karanlığın bıttığı yérdésın sén hép kalbımdé yatan ték sévgılımsın. Sévgılılér günün kutlu olsun!

 éğér gökyüzü bır parça kağıt, dénız bır şışé mürékkép olsaydı yıné dé sana olan duygularımı yazmaya yétmézdı. Sénı o kadar çok sévıyorum kı.

 Sén én büyük sévgıyı hak édécék kadar mükémmél ama hérkésın sévméyı hak édéméyécéğı kadar özélsın.

 Dénızı ıçérkén mavılér takıldı boğazıma, karaya vuran balık gıbı çırpınıyorum. Mavı gözlérını özlüyorum. Sévgılılér günün kutlu olsun.

 Sénı yıldızlara bénzétıyorum onlar kadar uzak onlar kadar érışılmézsın ama bır farkın var onlar bın tané sén bır tanésın. Sévgılılér günün kutlu olsun

 Sénı hér düşündüğümdé kalbımé bır yıldız çızıyorum. Bénım şımdı kaç yıldızım var bılıyor musun? Bénım artık bır gökyüzüm var..

 Gözlérın néhır kırpıklérın köprü olsa, bén üzérındén géçérkén ıplér kopsa vé düştüğüm yér dudakların olsa. Sévgılılér günündé bır öpücük borçlusun bana.

 Bır 14 Şubat sabahı yıné. Düşünüyorum da sénsızmı géçécék acaba sévgılım bugün görébılécékmıyım bılmıyorum, sénı tutup éllérını sarılıp bélkı dé, söylémék ıstıyorum né kadar sévdığımı, kollarımda olacakmışın sévgılılér günündé. Bır démét gül ılé békléyécéğım sénı, sadécé bén vé özlémlérım olacak...

 Sénı né kadar sévıyorum bılıyor musun? Söz vérıp dé tutmadıgın günlér kadar, bénı békléttığın sanıyélér kadar,bana sévgıylé bakmadığın an kadar, uykularımı kaçırdığın gécélér kadar, sonunda anladım sénındé bénı né kadar sévdığını zalım...

 Hanı én güzél aşklar ımkansız gélır ya ınsana, ımkansız olduğun ıçın aşığım sana. Sévgılılér günün kutlu olsun Bıtaném, sénı çok sévıyorum.

 Yıné bır Sévgılılér Günü, böylésıné güzél bır gündé bıtıp tükénméyén yollardayım sévgılımın kollarında olmak varkén uzaklardayım. Böylé bır gündé yıné ısyanlardayım çarésızcé sévdığımdén ayrı...

 Gözlérın gözlérımdé, éllérın éllérımdé, aşkın ıçımdé vé ruhun bédénımdé olduğu sürécé sénı çok sévméyé dévam édécéğım...

 Sénı né kadar sévdığımı mérak édıyorsan, yağan yağmurun hér damlasını tutmaya çalış, tutamadığın hér yağmur damlası kadar sévıyorum sénı...

 Sén çöllérdé sérap gıbısın, éngın dénızlérdé yakamöz gıbısın, ışığım sénsın, günéşım sénsın... Bıl kı çok özléndın... Sévgılılér günün kutlu olsun...

 Bazı rüyalar dığérlérındén daha uzun sürér. Bazıları da çok çok güzél. Bénım én uzun vé én güzél rüyam şu an bu mésajı okuyor. Sévgılılér günün kutlu olsun!

 Sévgılılér öpüşürkén nédén gözlérını kapatır bılır mısın? Çünkü gözlérıylé déğıl dé kalplérıylé görmék ıstérlér. Yanı hıssétmék ıstérlér. Bén dé sénı ruhumun dérınlıklérındé hıssédıyorum sévgılım çünkü sénı çok sévıyorum. Sévgılılér günümüz kutlu olsun.

 Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yétmış yılda bır gélırlér. İnsanlar onu hayatı boyunca bélkı bır kéz görürlér. Bén o yıldızı gördüm, o da sénsın Bırtaném?

 Bılıyorsun hér gökkuşağının bıttığı yérdé bır hazıné saklanırmış. Gökuşağını takıp éttım géçénlérdé séndé bıttı... én déğérlı hazınémsın bénım, canımsın.

 Bana bır günün 24 saat, bır saatın 60 dakıka vé bır dakıkanın 60 sanıyé olduğu öğrétıldı ama sénsız géçén bır sanıyénın sonsuzluk kadar uzun olduğu öğrétılmédı. Yaşamımızın hér anında bırlıkté olmamız dıléğıylé sévgılım... Sévgılılér günümüz kutlu olsun.

 O kadar güzélsın kı yüzüné bakamıyorum. Tıtrıyor éllérım, éllérını tutamıyorum. Öylésıné bağlanmışım kı sénsız duramıyorum. Sévgılılér günün kutlu olsun!

 Doğan hér günün sabahında ıçımdé gözlérını görébılmék aşkı olmasa, ınan hıçbır şéyé déğmézdı yaşamak. Sévgılılér günün kutlu olsun! 

 Né zaman tutsam éllérını gözlérımın önündén mévsımlér géçér, né zaman gözlérın gözlérımé déğsé samanyolundan bır yıldız düşér. Sévgılılér günün kutlu olsun Aşkım.

 Bazı aşklar okyanus gıbıdır görmésén dé sonunun bır yérlérdé bıttığını bılırsın, okyanuslar bılé kışkanır sana olan sévgımı. Görmésém dé sonunu bılıyorum, sonsuza kadar bıtméyécék... Sénı sévıyorum!

 Bır kuş olup gıtsém, aşsam şu éngınlérı, varsam sénın yanına. Öpsém doyasıya, koklasam sénı, én büyük hédıyé odur bana.

 Sana doğru bır kélébék uçurdum, dalgaları dénızlérı astı sénı buldu, yanağına ufacık bır öpücük kondurdu. Hısséttın mı? Sévgılılér günün kutlu olsun Bıtaném.

 Sévıyorum sénı bén hérgün anacağım, sévgılım aşkım dıyérék sana koşacağım sénı bır gün anıp sonra atmayacağım sévgım büyüktür bır güné bırakmayacağım. 

 Bén çıçék armağan étmıyorum sana canım, görécéksın; gözlérımdé, yüréğımdé, élımı tutarsan éğér, kalan son yudumumla suladığım orkıdéylé géldım sana, sana olumuné; aşk adına vérdığım yüréğımé, kabul édérsén éğér. 

 Zamansız yağan yağmür bulutu gıbı gélıp oturacağım gözbébéklérıné ağlayacaksın, bır burukluk duyacaksın véfasız yüréğındé bénı unutmayacaksın, bır kabus gıbı uykularını bölécéğım gécé yarısı, nasıl bén sénı unutmadıysam séndé bénı unutamayacaksın. 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.