Öne Çıkanlar Unutkanlığa ne iyi gelir Mehmet Çiftçi dati yatırım holding galatasaray beşiktaş maçını kim yönetecek donmuş et

Bu haber kez okundu.

AŞK MESAJLARI! Anlamlı ve Özel Kısa Aş Mesajı Gönder 9879
Artık cep telefonlarında mesajlaşma büyük bir moda haline geldi, insanlar sevdiklerine dostlarına, arkadaşlarına ve sevgiliye söyleyemediklerini mesajla anlatmak isterler, kısa aşk mesajı, veya anlamlı sevgiliye sms atarak ona içindeki duyguları anlatmak ister.

Ülkemiz en çok mesaj atan ülkeler arasında yer almaktadır. Bir çok insan sözlerle ifade edemediğini mesajlarla anlatmaya çalışmaktadır.

EN GÜZEL AŞK MESAJLARI

Sen ben!m hayatimda olduğun sürece, ne sen k!mseye rak!p ne de k!mse sana rak!pt!r? Çünkü sen ben!m !ç!n da!ma teks!n!


Dünde, bugünde, yarinda? Yüreğ!n kadar yanindayim. Kend!n! yalniz h!ssett!ğ!nde el!n! kalb!ne koy; ben hep ordayim!


Sana yildizlar kadar yakin olmak !sterd!m, her baktiğinda ben! göreb!lmen !ç!n, sana bulutlar kadar yakin olmak !sterd!m, üzüldüğünde gözyaşlarini yağmur olup s!leb!lmek !ç!n, sana sen kadar yakin olmak !sterd!m k! ben!, sen! sevd!ğ!m kadar seveb!lmen !ç!n?


Güneş! sev!yorum d!yorsun güneş açinca gölgeye kaçiyorsun. Yağmuru sev!yorum d!yorsun yağmur yağinca şems!yen! açiyorsun. Korkuyorum sevg!l!m çünkü ben! de sevd!ğ!n! söylüyorsun!


Bana öyle b!r mektup yaz k! sevg!l!m açar açmaz duyayim kokunu. Sevda ess!n başak saçlarinda, ses!n yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle b!r mektup yaz k! sevg!l!m, gels!n ben! en koyu zulamda bulsun ve öyle b!r mektup yaz k! sevg!l!m varsin ölümüm olsun.


Yardim etmek m! !st!yorsun? O zaman d!nle; yaşama sev!nc! get!r bana çokça olsun çabuk tükenmeyenler!nden. İht!yacim var bu ara unutmak üzerey!m mutluluğu, unuttum sicak b!r çayin tadini, esen rüzgarin ser!nl!ğ!n!, had! durma öyle hatiralarimi canlandir, !y! olanlari?


Ağirdir sevmeler!m her yürek taşiyamaz, büyüktür umutlarim her omuz kaldiramaz, her şey olur da şu kalb!m, b!r tek sens!z olamaz. Mürekkepten den!zler, kağittan gem!ler yaptim. Sonra !sm!n! her yere yazdim. İsm!n! yazinca sen! sevd!ğ!m! sandin, ben sen! sevmed!m sana taptim!.. Güneş!n buz tuttuğu yerde b!r alev görürsen, b!l k! o yalniz sen!n !ç!n yanan kalb!md!r.


Eğer sen! nasil ve ne kadar sevd!ğ!m! öğrenmek !st!yorsan bana yen! b!r d!l bulmalisin çünkü sana olan sevg!m! anlatmak !ç!n kel!meler bulamiyorum. Ama b!r şey! b!l k! sen! çok sev!yorum?


B!r !nsani sevmek onunla yaşlanmayi kabul etmek demekt!r ben!m !ç!n. Ben sen! sev!yorum ve b!r ömür boyu sen!nle olmak !st!yorum.


Kuyruklu yildizlar vardir, dünyaya yetm!ş yilda b!r gel!rler. İnsanlar onu hayati boyunca belk! b!r kez görürler. Ben o yildizi gördüm, o da sens!n b!rtanem

Sen en büyük sevg!y! hak edecek kadar mükemmel ama herkes!n sevmey! hak edemeyeceğ! kadar özels!n.


Sen! den!zdek! kumlar, göktek! yildizlar, ormandak! ağaçlar, dünyadak! !nsanlar, okyanustak! sular, sah!ldek! martilar ve güneş!n işiklarindan daha çok sev!yorum. B!rl!kte daha güzel günlere...


Gece b!r başka g!yer s!yahini, yildizlar daha sönük olur, yakamozlar başka ç!zer den!ze kend!n! ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan... Beyaz b!r güverc!n yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreğ!nde sevg! ve sadakat, kar beyaz tüyler!nde umut, gagasinda !y! geceler öpücüğü, yanağini uzat... Muuckk!!!


B!r ömür boyu sen!nley!m desen de !stemem artik. Çünkü sen rüzgarin çoşturduğu b!r toz bulutusun, bugün bana esers!n ...yarin ellere...


Hasret!n öldürdü ben!! Ş!md! geceler çares!z. Ş!md! yağmur damlasi gel!p konar dudaklarima sess!z. Söylem!ş m!yd!m hasret!n öldürdü ben! h!ç sebeps!z.


Sana şarap vereceğ!m, !ç ama sarhoş olma. Sana b!r gül vereceğ!m, kokla ama soldurma. Sana kalb!m! vereceğ!m, sev ama !nc!tme!...


Sevg! bas!tt!r, karmaşik olan b!zler!z. Sevg! güven ver!r, !nsanlar aldatir. Sevg!ye her zaman güven!l!r, !nsanlara asla!..


Gözler!n gözler!mde, eller!n eller!mde, aşkin !ç!mde ve ruhun beden!mde olduğu sürece sen! çok sevmeye devam edeceğ!m...


Yağmurlu b!r günde sana koşar gel!rsem islak saçlarimi düzelt...Başimi omzuna yasla neml! dudaklarimi dudaklarina ansizin değd!r.Masum ve üzgün b!r çocuk g!b! konuşursam.Anla sana muhtacim ver eller!n! eller!me yalanda olsa Sen! sev!yorum de....


Had! gökyüzünden sen!n !ç!n tuttuğum,üzer!ne tüm duygularimi yükled!ğ!m,yildizi al,yüreğ!mden yüreğ!ne yollar var,had! ben!m !ç!n uzaklardan b!r tebessüm yolla...


Duygular vardir anlatilmayan sevg!ler vardir kel!melere siğmayan bakişlar vardir !nsani ağlatan !nsanlar vardir k! asla unutulmayan,!şte sende onlardansin!!!Rüzgara hak!m olamiyorsan yelkenler!n! ona göre ayarla. ve unutma k! hayat karşilaştiğin güçlüklerle değ!l gem!y! l!mana get!r!p get!remed!ğ!nle !lg!len!r...


Gözler!n gökte olsaydi, yildizlarda sen!n yüzünde utandirirdi yildizlari yanaklarinin parlakliği Tipki gün işiğinin kand!l! utandirdiği g!b!...


Kötümser yalniz tünel! görür,!y!mser tünel!m sonundak! işiği görür,gerçekç! tünelle b!rl!kte işiği hemde gelecek tren! görür.


Sen dünyaya sürgün b!r meleks!n ve ben sen! o kadar çok seveceğ!m k! b!r daha cennet!ne dönemeyeceks!n!


Gerçek sevg! kötülük gördüğünde azalmayip !y!l!k gördüğünde artmayandir.


Sevg! karanlik b!r tünelde yakilan mum işiği g!b!d!r... S!ze yolunuzu göster!r ama uzakta ne olduğunu söylemez.


Paylaşacak dostlariniz yoksa !y! şeylere sah!p olmanin b!r zevk! de yoktur...


Herkes! kusurlari !le gören b!r k!msen!n senden de övgü !le bahsetmes!n! bekleme.


Sen Ben! B!r Dağin Eteğ!ndek! Gel!nc!k Kadar Severken Ben Sen! O Dağin Doruğundak! Kardelen Kadar Özlüyorum.


Buruk B!r Duygu Yüklen!rse Yüreğ!ne, Gözler!n Zamansiz Daliver!rse Uzaklara, Hele Kulaklarin Del! G!b! Çinlarsa B!lk! B!r Yerlerde Özlenm!şs!nd!r.


Duyguydu Yillarca Bozdurup Harcadiğimiz, Sevg!yd! Gölgeler!m!z! Kiskandiğimiz, Kaderd! Pençes!nden Kurtulamadiğimiz, Mutluluktu Tadina Doyamadiğimiz, Aşktanda Öte B!rşeyd! Adini Koyamadiğimiz.


Yanağina Düşen Kar Tanes! Er!y!p Dudaklarina Ulaştiğinda O B!r Damla Ser!nl!ğ! Ben!mle Paylaşmak İstersen Yüzüne Esen Rüzgara Dön. B!lk! O Rüzgarda Ben Olacağim.


Karanlik Aydinliktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnizda Olsa Etrafa !şik Saçar. Üzülme Doğrularin Kader!d!r Yalnizlik. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalniz Uçar.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.