Öne Çıkanlar 12 yaşında 15 haziranda 2015 altın fiyatları korono virüs 19 ağustos 2015 dolar ne kadar 1 Kasım

Bu haber kez okundu.

KAYAHAN'IN EŞİ İPEK AÇAR SANATÇI OLUYOR
Kayahan'ın ölümünden sonra eşi İpek Açar'ın yaptığı açıklamaya göre Kayahan'dan kalan tüm eserlere sahip çıkacağının bilgisini verdi.  İpek Açar eşinin tüm eserlerine sahip çıkacağını Instagram hesabından açıkladı.


Kayahan’ın vefatıyla yıkılan İpek Açar, eşinin miras bıraktığı şarkılar için stüdyoya giriyor. Açar, eşinin kendisine yazdığı ‘Sevgiliye’ şarkısıyla çıkış yapacak.

                         

Ve­fa­tıy­la tüm Tür­ki­ye'yi üzün­tü­ye bo­ğan Ka­ya­han, ya­şar­ken ai­le­si­nin bü­tün fert­le­ri­ne mi­ra­sı­nı pay­laş­tır­dı. Ai­le­si­ne bü­yük önem ve­ren bü­yük us­ta Ka­ya­han, en önem­li eser­le­ri­ni ise eşine emanet etti.


KAYAHAN 20'YE YAKIN ESER BIRAKTI.

Mü­zik ka­ri­ye­rin­de her za­man des­tek ver­di­ği eşi İpek Aça­r’­a 20 ye­ni şar­kı bı­rak­tı. Önümüzdeki aylarda stüdyoya girecek olan Aça­r, ‘Sev­gi­li­ye­’ isimli şar­kı­yla çıkış yapacak. İpek Açar, eşi­nin ken­di­si için yaz­dı­ğı ‘Sev­gi­li­ye­’ şar­kı­sıy­la Ka­ya­ha­n’­ın ha­tı­ra­sı­nı ya­şa­ta­cak. İpek Acar’a yeni albümde Kayahan’ın son albümününde de imzası olan prodüktör Murat Yıldırım eşlik edecek.

                                


20 sa­nat­çı­nın Ka­ya­han şar­kı­la­rı­nı ses­len­dir­di­ği tri­bü­te al­bü­mü mü­zik lis­te­le­ri­nin zir­ve­sin­de. Albümün, yaz ay­la­rın­da Açık­ha­va­’da ya­pıl­ma­sı plan­la­nan kon­se­ri de şim­di­den te­le­viz­yon ka­nal­la­rı­nın il­gi­si­ni çek­ti. Kon­se­ri can­lı ya­yın­la­mak is­te­yen ka­nal­lar İpek Açar ve Kayahan’ın son albümünün prodüktörü Murat Yıldırım’ın peşine düştü.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.