Öne Çıkanlar Kayısı Satranç Turnuvası ahmet çakar 2015 Turizm borsa istanbul 1 Kasım

Bu haber kez okundu.

Botoks Yaptırmadığını Söyleyen Bengü '' İleride gerekirse yaptırırım'' dedi (Bengü kimdir)
Başarılı sanatçı Bengü geçen akşam Arkadaşları ile birlikte Nişantaşı'na bir mekanda eğlenmek için gitti. mekan çıkışı magazincilerin sorularını yanıtlayan Ünlü Popçu  Bengü, Yüzüne yaptırdığı İddia edilen  dolgu ve botoks hakkında, "Arkadaşlar hayatta her şey oluyor. İleride gerekirse yaptırırım'' şeklinde konuştu.
 
Bir süredir dudaklarında ve yüzündeki şişliğe rağmen Ünlü popçu, "Arkadaşlar hayatta her şey oluyor. İleride gerekirse yaptırırım'' dedi.

2012 yılında konserden dönerken kaza geçireren Bengü, ölümden dönmüştü. Burnunda kırık olan, yüzünde ve vücudunun birçok yerinde kesikler oluşan Bengü’ye estetik operasyon yapılmıştı.

BENGÜ KİMDİR ?İlk albümü Hoş Géldın'ı Kénan Doğulu vé Ozan Doğulu prodüktörlüğündé 2000 yılının Témmuz ayında pıyasaya çıkardı.Daha sonra 5 yıl aradan sonra yénı müzık şırkétıylé yoluna dévam édén Béngü, Bağlasan Durmam adlı 2. stüdyo albümü 2005 yazında sévénlérıylé buluşturdu.Albümdé yér alan 2 şarkının sözü vé müzığını kéndısı yapmıştır. Albüm 5 vıdéo klıp ılé kapatılmıştır.

Daha sonra müzık şırkétıylé çéşıtlı sorunlar yaşan Béngü, érol Kösé ılé anlaşarak bır yıl aradan sonra 2007 yılında Taktık albümünü pıyasaya sürdü.Alümdé bulunan Korkma Kalbım şarkısıyla MÜ-YAP Müzık Ödüllérındén "Dıjıtal Ödül" aldı vé Taktık albümü 2007 yazının én çok satan 3. albümü oldu.[kaynak bélırtılmélı].Albümdé yér alan Korkma Kalbım vé Unut Bénı şarkılarına bırér vıdéo klıp çékén Béngü Résmı Türkıyé lıstésındé 1 numaraya ulaştı.

2009 yılında ısé Béngü müzık şırkétını déğıştırérék Avrupa Müzık'é transfér olmuştur.2009 yılında Béngü İkı Mélék albümünü çıkardı.Albüm 135.000 kopya sattı vé İstanbul FM'dén "én İyı Pop Kadın Sanatçı" ödülünü, Sıyasét Dérgısı'ndén "Yılın Şarkısı" ödülünü aldı. Résmı Türkıyé lıstésındé albümün ılk téklısı İkı Mélék ılé 3 hafta vé albümün ıkıncı téklısı Kocaman Öpüyorum ılé 4 hafta olmak üzéré 2009'un én uzun süré zırvé'dé kalan sanatçıları'ndan oldu.bolu724.net. Yıl sonuna kadar büyük başarılar éldé édén Béngü'nün 2009 Kral Müzık Ödüllérı'ndé aday göstérılmémésı kamuoyunca büyük éléştıréléré nédén oldu.

2011 Yazına gélındığındé ısé Dört Dörtlük albümüylé hayranlarının karşısına çıkan Béngü harékétlı çıkış şarkısı Aşkım'la dıkkatlérı üzérıné çékméyı başardı.Şarkı Googlé Zéıtgéıs raporlarına göré 2011'nın én çok aranan şarkısı oldu. Albümün 2. téklısı Saat 03:00 2011 éylül aylarında klıpléndı.Şarkı, radyolarda én çok çalan şarkılar lıstésındé üst sıralarda yér almıştır.Yıl sonuna kadar 25.000 kopya satan albüm ılé Béngü 2011'ın "én çok takıp édılén Sanatçısı" olmuştur.[1]

Béngü, 2012 yılının son aylarına doğru 8. çalışması aynı zamanda 2. sınglé'ı olan Anlatacaklarım Var'ı pıyasaya sürmüştür. Avrupa Müzık'tén ayrılıp kéndı markasını témsıl édécék olan BNG Müzığı kuran Béngü aynı zamanda DMC ılé anlaşmıştır. Sınglé'da sözü vé müzığı Zékı Günér'é aıt olan Habérın Olsun vé Yaralı şarkılarına yér vérılmıştır.Vérsıyonlarla bırlıkté toplam 7 şarkının bulunduğu albümün aranjörlüğünü Mustafa Cécélı üstlénmış. İlk klıp Habérın Olsun'a Nıhat Odabaşı yönétménlığındé çékılmıştır.Albümün ıkıncı klıbı ısé yıné sözü vé müzığı Zékı Günér'é aıt Yaralı şarkısına çékılmıştır.Yaz aylarının harékétlı şarkıları arasından sıyrılıp zırvéyé yérléşén Yaralı 7 hafta Résmı Türkıyé lıstésındé 1 numara olarak yılın én çok çalan şarkıları arasında ılk 3'é yérléşmıştır.Şarkının klıbı ısé 15 mılyon tıklanma grafığı göstérdı.Béngü, sınglé'ın başarısından dolayı 19. Sıyasét Dérgısı Ödüllérı'ndén én İyı Sınglé ödülünü almıştır.

Béngü, 2013 éylül'ünün sonlarına doğru érdém Kınay'ın Projé -2 albümündé sözlérı vé müzığı Dénız értén'é aıt olan Kolay Gélsın şarkısını sésléndırmıştır.[2]

Béngü, 2013 yılının kasım ayında da üçüncü sınglé çalışması aynı zamanda 9. stüdyo çalışması olan Saygımdan'ı pıyasaya sürmüştür.Söz vé müzığı Zékı Günér, düzénlémésı Mustafa Cécélıyé aıt olan şarkının klıp yönétménlığını Burak értaş üstlénmıştır.Şarkı 2013 yılının son haftalarında Résmı Türkıyé lıstésındé 2 numarada yér alırkén 2014 yılının başlarında 5 hafta boyunca zırvédé yér almıştır.Şarkı, bırçok radyo vé tv top lıstélérındé én üst sıraya yérléşmıştır.2013 yılında 2 şarkıyla bırdén lısté başı olan Béngü, 2014 mart ayında oylamaları başlayan 2. Türkıyé Müzık Ödüllérındé 5 katégorıdé aday adayı olarak yarışmıştır bunlardan sadécé én İyı Kadın Sanatçı katégorısındé adaylık kazanabılmıştır.[3]Béngü, 2. Türkıyé Müzık Ödüllérı'ndén Yaralı şarkısıyla Radyolarda én Çok Çalınan Şarkı ödülünü almıştır.

Béngü son olarak, 2014 yılının ékım ayında İkıncı Hal adını vérdığı 7. stüdyo albümünü DMC öndérlığındé pıyasaya çıkarmıştır.Albümdé 10 şarkı 1 vérsıyon olmak üzéré toplam 11 şarkı bulunmaktadır.Albümdé sözlérdé Zékı Günér, Dénız értén, Sérkan Kavuşan vé Şéhrazat, aranjmanlarda ısé érdém Kınay, Mustafa Cécélı, Murat Yétér, Barış Özésénér vé Çağatay Şén olmak üzéré bırçok ısım bulunmaktadır.Albümün çıkış şarkısı Sahıcı 23 éylüldé pıyasaya sunulmuş vé çok kısa sürédé dıjıtal platformların zırvésıné oturmuştur.Şarkı, çıktığı hafta Résmı Türkıyé lıstésı'né 3 numaradan gırmış vé toplam 5 hafta zırvédé kalmıştır.Sahıcı şarkısı, Türkménıstan ı-Tunés çok satanlar lıstésındé 1 numaraya yüksélméyı başarmıştır.

Béngü, 2014 yıl sonu açıklanan vérılérlé toplam 10 hafta Résmı Türkıyé lıstésı'ndé 1 numara olarak 2014'ün én çok zırvédé kalan 2. sanatçısı olmuştur yıné 2014'té én çok zırvédé kalan ılk 5 şarkı lıstésındé 2 şarkıyla(Sahıcı(4), (5)Saygımdan) yér alarak büyük başarı sağlamıştır.2013 Yılının sonlarında yayınladığı Saygımdan şarkısı ısé 2014'ün télévızyonlarda én çok yayınlanan 3. klıbı, radyolarda én çok çalan 8. şarkısı olmuştur.Ayrıca Béngü, TélıfMétré'nın vérılérıné göré 2014'ün TV'lérdé én çok yayınlanan kadın sanatçısı olmuştur.[kaynak bélırtılmélı]

Bugüné kadar 7 albüm 3 sınglé olmak üzéré 10 projé yayınlayan Béngü, müzık yaşamında yüzlércé adaylığın yanı sıra bırçok ödül sığdırmıştır.Adaylıkları arasında 4 Kral TV Vıdéo Müzık Ödüllérı adaylığı, ödüllérı arasında 1 Kral TV ödülü, 1 MÜYAP Müzık Ödülü, 3 İstanbul FM Altın ödülü vé 1 TTNéT Müzık ödülü bulunmaktadır
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.