Öne Çıkanlar Osman Hacımuratoğlu derece Periscope Nasıl Yapılır Periscope Uygulaması Kenan Doğulu

Bu haber kez okundu.

Müşkülpesent Lokantası sahibi KKTC’li  Fatih Eryılmaz’dan Diyet’in Püf Noktaları!

Yazın gelmesiyle birlikle tatiller iş yemekleri ve düğünler epeyce arttı. Malumunuz ki tüm kış hareketsiz kalarak bir nebzede olsa yağlandık ve geçen yaz ki kıyafetlerimiz içersine sığamaz hale deldik. Peki bunlar bir sorun mu? Tabiki hayır, Müşkülpesent Lokantası sahibi KKTC'li iş insanı Fatih Eryılmaz açıkladı. 3 günde 3 kilo verdiren diyet ile yakın zamanda vermeniz gereken kiloları dert etmeyin.

Yanlış duymadınız 3 günde 3 kilo vermek hayal değil kilo verdiren diyet listemiz ile yaglarınıza elveda diyeceksiniz. Işte 3 kilo verdiren diyet listemiz şöyle:

Sabahları bir yumurta beyazı domates salatalık ve şekersiz çay

Ögle sebze yemeği akşam tercihen sebze yemeği yada yagsız köfte -tavuk

Ara öğün kuşluk vakti için bir elma yada bir dilim karpuz

Akşam için bir kase yoğurt.

Müşkülpesent Lokantası sahibi KKTC’li  Fatih Eryılmaz işte muhteşem diyet tabiki her diyet sporla desteklendiğinde sonuçları daha etkili olur elinizden ğeldiği kadar koşu ve yürüyüş yapın. Kilo vermek sizin elinizde!durmayın.

Kıbrıs Fatih Eryılmaz’ın size hayatınız boyunca sağlıklı ve formda bir hayat için bazı tavsiyeleri olacak:

KKTC’li Fatih Eryılmaz

YAZ GELDİ PARTİYE DEVAM

 Paris, Nicole ve Britney her gece partideymiş gibiler. Peki bunu nasıl yapabilirler? Biz altı ayda bir partiye gider ve burada yediklerimizden sonra yaklaşık beş kilo alırız. Bize birkaç sır veren Hollywood beslenme uzmanları ile konuştuk: Partiye gitmeden önce, bir parça düşük yağlı peynir, bir tane havuç veya kereviz veyahut da küçük bir kase kaymaklı sütlü yüksek lifli tahıl yiyin. İştahınızı kesecektir.

Ayrıca, birçok yıldızın gerçekten çok fazla içmediği ile ilgili duyumlar aldık ve içecek kullansalar bile votka, Red Bull veya şarapsoda karışımı gibi düşük karbonhidratlı içecekler alıyorlar. Şarap bardağınıza soda koyarak içmeyi bir deneyin. Bu fazla alkol almanızı engelleyecektir. Maksimum şarap aliminiz iki bardak olmalıdır.

HDS Extra: Bir büfede, porsiyonlarınızın altında tabağınızı görmelisiniz. Bu demektir ki, çok da fazla almamışsınız.

Peynirler

 KKTC'li  Fatih Eryılmaz Peynir de açlığınızı bastırmak için kullanabileceğiniz mükemmel bir alternatiftir ancak çok fazlasına ihtiyacınız yoktur, şeklinde bir uyarı yaptı. Sıradan Amerikan peynirini unutun, Akdeniz peynirleri genellikle koyun ya da keçi sütünden yapılır ve her kaliteli peynircide en azından Akdeniz’den gelen birkaç çeşit iyi kalite peynir bulunur. Bazıları Ricotta peyniri gibi yemek pişirmede kullanmak için; Parmesan, Pecorino ve Romano gibi bazıları da rendelemek içindir. Bugün artık Amerikan peynir üreticileri de mükemmel Akdeniz peynirleri üretiyorlar. Alışverişte tercihiniz yerel olsun!

Peyniri salatanın üzerinde, pita ekmeğinin içinde veya baget ekmeğinin üzerinde de deneyebilirsiniz. Beyaz peyniri, Fransız Rokfor veya Camembert peynirini, İtalyan Gorgon zola peynirini veya Ispanyol manchego peynirini deneyin. Bunlar yüzlerce Akdeniz peynir çeşidi içinden kendi bölgenizde kolaylıkla bulabileceklerinize birkaç örnektir. Birçok Amerikan mandırasında veya özel peynir üreticisinde koyun veya keçi sütünden lezzetli ve taze peynirler üretiliyor.

Eski işyerim Old Chatham Sheepherding Şirketi de bunlardan biri ve benim en çok tercih ettiğim üretici. Kendi peynir zevkinize karşılık verecek özel Amerikan üreticilerinin ürünlerini araştırın. Tezgâhtaki kişiye yeni ürün olarak ellerinde neler bulunduğunu, neyin iyi olduğunu ve neyi denemenizi tavsiye edeceklerini sorun. Eğer evinizde her zaman en azından iki çeşit peyniriniz olursa asla aç kalmazsınız.

Karışık Meyve

 Taze bir meyveden daha tatlı ne olabilir ki? Akdeniz’de meyve tatlı olarak yenir ama aynı zamanda öğünler arasında atıştırmalık olarak da kullanılır. Akdeniz’de taze bir meyve yemek başlı başına bir zevktir; zira dokusu, kenarından akan sulan ve mükemmel şekilleri ile tüm duyulara hitap eder. Biz genellikle meyvelerimizi buzdolabında saklanz. Meyveleri daha uzun süre tutabilmek için yaptığımız bu seçim, onların sularının azalmasına ve bir şekilde lezzetlerini kaybetmelerine sebep olur. Meyveler tezgâh üzerinde durmalıdır ve artık sularını daha fazla içlerinde tutamayacakları o günlerde tüketilmelidir. Ne lüks! Doğal olarak böyle bir atıştırmadan sonra kendinizi tamamen tatmin olmuş hissedersiniz. Şimdiden kendinizi biraz daha Akdenizli hissetmiyor musunuz?

Fatih Eryılmaz Kimdir?

 Kıbrıslı değerli iş adamı Fatih Eryılmaz’ın içerisinde bulunduğu sektörler; sağlık sektörü, tarım sektörü, gıda sektörü, tekstil sektörü ve turizm sektörüdür.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içerisinde gerçekleştirmiş olduğu başarılı yatırımlar ile adından sıkça söz ettiren bir ismi bugün sizlere tanıtmak istiyorum.

Bu isim, haber başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi Fatih Eryılmaz beyefendidir. Fatih Eryılmaz, Türk asıllıdır ve aynı zamanda da Kıbrıslı bir iş adamıdır.

Kıbrıs’ın pek çok alanda yatırıma ihtiyacı olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Elbette tek başına Fatih Eryılmaz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ekonomisini ayağa kaldıracak güce sahip olmayabilir. Fakat gerçekleştirdiği projeler ile yüzlerce kişiyi istihdam etmesi bile Kıbrıs için değerlidir.

Fatih Eryılmaz

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içerisinde faaliyetlerini sürdüren iş adamı Fatih Eryılmaz’ın çok sayıda sektöre girdiği kaydedilmiştir. Peki bu sektörler nelerdir? Hemen sizler için tek tek sıralayalım.

Fatih Eryılmaz Kıbrıs

Kıbrıslı değerli iş adamı Fatih Eryılmaz’ın içerisinde bulunduğu sektörler; sağlık sektörü, tarım sektörü, gıda sektörü, tekstil sektörü ve turizm sektörüdür. Bunlar elbette sadece bizim bildiğimiz sektörler.

Fatih Eryılmaz beyefendinin Kıbrıs içerisinde farklı sektörlere de uzandığı kuvvetle muhtemeldir.

Yiğitler Tekstil Sanayi A.Ş. Kıbrıslı iş adamı Fatih Eryılmaz’ın sahibi olduğu şirkettir. Şirket bünyesinde onlarca kişinin istihdam edilmesine vesile olan Fatih Eryılmaz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve aynı zamanda Türkiye içerisinde de adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir.

Kıbrıslı değerli iş insanı olan Fatih Eryılmaz’ın, Müşkülpesent Lokantası’nın da sahibi olduğunu vurgulamak istiyorum. Bu lokanta, adından da anlaşılabileceği gibi, gerçekten zor beğenen kişiler için hazırlanan bir lokantadır. Dışarıda yemek yemek, elbette pek çok kişi için oldukça değerlidir.

Çünkü genelde dışarıda bir lokantaya giderken, yanımızda çok sevdiğimiz ailemiz ya da iş arkadaşlarımız bulunur. Ailemizi ve iş arkadaşlarımızı konforlu, nezih, yemeklerinin de lezzetli olduğu bir lokantaya götürmek son derece değerlidir.

Bu bağlamda Türk asıllı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetli olan Fatih Eryılmaz’ın sahibi bulunduğu Müşkülpesent Lokantasını, yemekleri zor beğenen kişilere bilhassa tavsiye etmek isterim. Bildiğiniz gibi, Müşkülpesent kelimesinin sözlük anlamı; ince eleyen, sık dokuyan, zor beğenen, oldukça seçici ve titizdir.

İşte Müşkülpesent Lokantasının kuruluş amaçlarından biri de, bu tarz zor beğenen ve titiz müşteriler için adeta biçilmiş kaftan olmasıdır. Ailenizi, sevdiklerinizi, iş arkadaşlarınızı, komşularınızı nezih bir lokantada ağırlamak isterseniz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin sevilen iş adamlarından olan Fatih Eryılmaz’ın sahibi bulunduğu Müşkülpesent Lokantasına gitmenizde yarar vardır.

Kuzey Kıbrıslı iş adamı Fatih Eryılmaz’ın Müşkülpesent Lokantası hakkında fazla söz söyledik.

Zira, bu lokantanın ismi olan müşkülpesent kelimesi, Fatih Eryılmaz’ın girdiği diğer sektörlerde de edindiği tavırlardan birisidir. İçerisinde olduğu sağlık, tarım ve diğer sektörlerde de zor beğenen, oldukça seçici ve son derece titiz adımlarla hareket eden Fatih Eryılmaz, bu yönüyle Kıbrıs’ta beğeni toplayan bir iş insanı olmuştur.

Yazımızın sonlarına doğru gelirken, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yetiştirdiği ve Türk asıllı olan değerli iş adamı Fatih Eryılmaz’ın yakın zamanda yeni yeni yatırımlara da yöneleceğine dair bilgi vermek isterim. Birçok sektörde başarılı işlere imza atmış olan kıymetli iş adamı Fatih Eryılmaz’ın gelecekte de yine başarılı projelerde yer alacağını tahmin ediyoruz.

Bugünkü yazımızda, Kıbrıs’ın tanınan simalarından olan Fatih Eryılmaz’ı sizlere tanıtmaya çalıştık. Yazımızın bitiminde şu önemli konuya vurgu yapmak isterim.

Bu vermiş olduğumuz bilgiler, Fatih Eryılmaz beyin kendisinden alınmış bilgiler değildir. Bu bilgileri, internetteki haberlerden ve çeşitli içeriklerden topladık ve sizler için bir yazı haline getirdik. Bu bağlamda, okumuş olduğunuz haber, Fatih Eryılmaz ile ilgili nihai bilgiler içermez.

Yazı içerisinde, Fatih Eryılmaz’ın şahsı ve projeleri hakkında hatalı bilgiler olma ihtimali mevcuttur. Eğer Fatih Eryılmaz hakkında hatalı bir bilgi verilmiş ise, şahsından özür diliyoruz. Ve haberin, herhangi bir kesim tarafından dikkate alınmamasını, buradaki bilgilerin yüzde yüz doğru olduğunun hesap edilmemesini tavsiye ediyoruz. Amacımız, çeşitli iş insanlarını sizler için tanıtmaktır. Herkese sevgilerimizle.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.