Öne Çıkanlar fenerbahçe diyarbakır Fehmi Atlay haber Kültür ve Turizm Bakanı

Bu haber kez okundu.

Medyum Saliha Aşk Büyüleri

Medyumlar ile ilgili yazılıp çizilenleri gerek medyadan, gerek sosyal medyadan gerekse de yazılı ve görsel eserlerden takip etmek mümkün. Ancak her koşulda gerçek bir medyum ile tanışmadığınız sürece medyumlar hakkında tam bilgi sahibi olamazsınız. Medyum Saliha Hoca, bizleri kırmadı ve kendisi ile büyü ve diğer merak edilenler hakkında konuşmamıza müsaade etti. Medyum Saliha Hanım özellikle aşk büyüleri ve bağlama büyüleri konusunda uzman bir medyum olarak tanınmaktadır. Diğer yandan ise dünyanın birçok yerindeki metafizik merkezlerine ruh bilimi, spritüel enerji, cinler ve doğa üstü güçler konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir. Medyum Saliha Hanım, büyücülük konusundaki yeteneklerini ailesinden kazanmıştır.

Medyumluk ve kahinlik aileden gelen bir özelliktir. Bu gün bilim bile bir çok özelliğimizin genler ile aktarıldığına dikkat çekerken insanların özel bazı fonksiyonlarının keşfinin açılmasını da bununla açıklamak mümkün olabilir. Diğer yandan bunun en önemli göstergesi ise manevi boyutudur. Aşk büyüsü konusunda adı duyulan ve insanların sürekli iletişime geçmek istediği medyum, çocuk yaşarından beri kara büyü yöntemleri ile ilgilendiğini ve papaz büyüsü yapma ve papaz büyüsü bozma konularında uzman medyumlar arasında olduğunu da ifade etmektedir. Medyum Saliha Hoca, bu güne kadar bağlama büyüsü ile sayısız ailenin yıkılmasına engel olmuş çok önemli bir medyum olarak da adını duyurmuştur. Büyücülük sadece cinler ile alakalı değil büyük bir ilim ve irfan gerektiren derin bir felsefedir.

Medyum Saliha Aşk Büyüleri

Büyüler konusunda inanların bilgileri ve merak ettiği birçok konu bulunmaktadır. Özellikle de tarih boyunca en çok kullanılan büyüler içinde aşk büyüsü işlemleri geliyor. Aşk büyüsü denildiği zaman bunu bir kalıp içine sokmak mümkün değildir. Medyum Saliha hoca hem ara büyü işlemleri ile aşk büyüsü yapılabildiğini hem de sırlı dualar diye adlandırılan bir takım tılsımlar ile aşk büyüsü yapıldığını bildirmektedir. En önemli aşk büyüleri ise papaz büyüsü işlemleri kullanılarak yapılan aşk büyüleridir. Genel olarak bilinenin aksine papaz büyüsü tek bir büyünün adı değildir. Papaz büyüsü işlemleri aşk büyüsünden tutun da kısmet büyüsü işlemlerine kadar her alanda kullanılan büyüler içinde yer alır.

Aşk büyüleri ise özellikle en iyi medyumlar tarafından binlerce yıldır yapıla gelen büyüler içindedir. Ancak aşk büyüleri de olsa kategorize etmek yanlıştır. Herkese de aynı aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü işleminin yapılamayacağı iyi anlaşılması gereken bir konudur. İnsanların kavuşamadıkları aşklarının nihayete kavuşması, sevdiklerini bir türlü dile getiremeyen kişilerin işlerinin kolaylaşması, karşı tarafa kendini ifade edip de aşkını kabullendiremeyen kişilerin bu konuda başarı sağlaması ve yıpranan ilişkilerin ve evliliklerin yeniden tomurcuklanması için aşk büyüsü işlemleri yapılmaktadır.

Aşk büyüsü ister kara büyü yöntemi ile yapılsın isterseniz de bağlama büyüsü ile beraber yapılsın mutlaka ama mutlaka başarılı bir medyum tarafından yapılmalıdır. Medyum Saliha Hoca büyüler konusundaki başarıları sebebi ile en çok tercih edilen medyumlardan birisidir. Medyum Saliha aşk büyüleri konusunda bir ekol olarak görünmesinin yanı sıra aşk büyüsü bozma konusunda da en başarılı ve en iyi medyumlar arasında kendine yer bulmuştur.

Medyum Saliha Burç Yorumları

Bir medyum muhakkak ki astroloji konusunda bilgili olmalıdır. Çünkü büyü yapımında muhakkak ki kişilerin yıldız haritası çıkarılmalı ve ona göre uyumlarına bakılmalıdır. Kişi hakkındaki bir çok özellik yıldız haritası yani bir diğer deyişle de burçlar sayesinde anlaşılmaktadır. Medyum Saliha burç yorumları konusunda çok başarılı olmasının sebebini de büyüler konusundaki tecrübelerine dayandırmaktadır. Aşk büyüsü yapılırken kişilerin burç uyumlarından tutun da yıldızlarının konumuna kadar bakılır. Tüm bu anlattığımız tüm ayrıntılar bağlama büyüsü için de geçerli işlemlerdir. Diğer yandan burç yorumları en tehlikeli papaz büyüsü ve kara büyüler gibi işlemlerde de kesinlikle kullanılan işlemlerdir.

Medyum Saliha hoca bu sebeple burç yorumları konusunda tecrübelerini konuşturmaktadır. Burç yorumlama işlemi herkes için aynı değildir. Örneğin kova burcunu ele alalım. Genel manada kova burcu erkeği ya da kova burcu kadını ile ilgili bir takım veriler sunmamız mümkündür. Ancak kişisel bazı yorumlamalara gelindiğinde aynı gün doğan iki kova burcu hakkında farklı yorumlar çıkarılabilir. Çünkü gök yüzünde herkesin bir yıldızı vardır ve sizin burcunuz yorumlanırken o yıldızın konumu da hesaba katılmalıdır. Medyum Saliha Hoca özellikle burç yorumlayan kimselerin kafadan sallama ve gereksiz gibi gördüğü ayrıntıların çok önemli olabileceğine de dikkatleri çekmektedir.

Burç yorumlama işlemi çok özel yöntem ve hesaplamalar içermektedir. Bu sebeple de en iyi medyumlar gerek burç hesaplamalarında hem de ebcet hesabı denilen özel işlemlerde büyük başarı sahibidirler. Medyum Saliha Hoca’ya burç yorumu yaptıran bir çok kimse hocamızın yönlendirmeleri ve başarısı sayesinde bir çok sıkıntıyı aştığını ve aldırdığı önlemler ile daha sorunları oluşmadan engellediğini ifade etmektedir. Burç yorumları konusunda en çok tercih edilen astrologlar arasında yer alan Medyum Saliha gizemli ilimler konusunda kendini kanıtlamıştır.

Medyum Saliha Kara Büyü Bozma

En çok araştırılan ve insanların da en çok merak ettiği konuların başında kara büyü işlemleri geliyor. Kara büyü sanıldığının ve kafalardaki ön yargının aksine iyi ve faydalı işlerde de kullanılan büyüler arasında yer alır. Muhakkak ki en tehlikeli ve en zor büyüler kara büyüler olarak bilinir. Medyum Saliha kara büyü konusunda profesyonel olarak işlemler yapmaktadır. Kimisi aşk büyüsü kimisi de bağlama büyüsü istemektedir. Ancak kara büyü işlemleri herkese yapılmamaktadır. Bunu herkese yapmaya çalışan kişiler ya medyum değildir ya da cahildir. Çünkü kara büyü yapmak için öncelikle niyet bilinmeli ardından da o kara büyü işleminin kişiye özel hesaplamaları yapılmalıdır.

Kara büyü zara vermek amaçlı yapılabildiği gibi aslında iyi niyetler için de yapılabilir. Kimisi birilerine zarar vermek amaçlı kara büyü yaptırırken kimisi de korunmak için kara büyü yaptırabilmektedir. Medyum Saliha Hoca kara büyü bozma konusunda en başarılı medyumlar arasında biliniyor. Çünkü büyü bozma işlemi çok tehlikeli bir işlemdir. Büyü bozmak için hem yetenekli hem de ilim irfan sahibi bir medyum olmak gerekmektedir. Sakın ha ki bir kara büyü ile karşılaştığınızda ki bu evinizde bulacağınız kıl yumağı ya da muska veya vefk şeklinde olabilir, asla okuyup üfleyip yakama ve suya atma gibi işlere girişmeyiniz.

Kara büyüler kesinlikle bozulması gereken işlemlerdir. Medyum Saliha Hoca kara büyü bozulmadığı sürece çok tehlikelidir diye sözlerine eklemektedir. Bundan dolayı da kara büyü bozmak için en doğru medyum ile çalışmak sizlerin faydasına olacaktır. Medyum Saliha Hanım gerek aşk büyüsü, gerek papaz büyüsü ya da konumuzda geçen kara büyüler konusunda hem büyü bozma hem de büyü yapma aşamasında başarılı medyumlar arasında yer alır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.