Bu haber kez okundu.

Medyum Behçet Kimdir? Hangi Yorumları Yapar?

Çoğumuzun bir türlü aşamadığı sorunları mutlaka olmuştur. Gerek aşk hayatında gerekse de iş hayatında bir süre yıkımlar yaşayan çok fazla insan var. Medyum Behçet Hoca, bu tür insanların imdadına yetişen bir olarak çıkıyor karşımıza. Birçok sıkıntının ve derdin çözümü olduğunu söyleyen Medyum Behçet, her derdin dermanı vardır diyor. Bu yazımızda da En başarılı medyumlar arasındaki Medyum Behçet Hoca’ya yer verdik.

Hayatı tek düze halinde yaşarken bazı olaylar tüm monotonluğunuzu bozabilir. Alışageldiğiniz ve kendinizi koruma altında sandığız o basit hayatınız birden ne olduğunu anlamadan ellerinizden kayıp gidebilir. Medyum Hoca da sizler için bu gibi durumlarda bir acil yardım kolu vazifesi gören medyumlar arasındadır. İnsanlar büyü gibi tehlikeli bir ilim tarafından pençelenmeye başladığında tüm çareler çaresizmiş gibi görünmeye başlar. Medyum, tüm karanlık sırlarına vakıf olduğu büyücülük ilmi sayesinde çözülemeyecek derdin de olmadığını bize haber vermekte. Bazen bir akraba bazen de ummadığımız birisi bize saçma sebepler yüzünden kin tutarak papaz büyüsü denilen o kara büyü işlemlerinden bile yaptırabilir. Medyum Behçet bu şekilde birçok vaka olduğunu ve insanların büyü olmasından şüphelenene kadar maalesef ki uzun bir süre bu derdi çekmek zorunda kaldıklarını ifade etmektedir. Her ne kadar birçok kimse cinler gibi doğa üstü varlıklara inanmıyor olsa da son yüzyıl da modern bilim dallarındaki bilim insanları metafizik araştırmaları yapmaktadır. Bunun yanında Medyum Behçet Bey, kutsal kitapların da bize cinler konusunda olduğu gibi büyü ve büyücülük konusunda da haber verdiğini söylüyor. Medyum Behçet, hayatını insanların dertlerini çözmeye adayan ve türlü bağlama büyüsü gibi işlemlerin yanında aşk büyüsü hakkında da üstat kabul edilen bir medyumdur.

Medyum Behçet ile Gizli İlimler

İnsanlık tarihi hakkında birçok farklı tez ortaya atılmakta ve bunlar sürekli bir yarış halindedirler. Medyum Behçet, dini yaklaşımların yaradılışı savunurken materyalist yaklaşımların da evrime inandıklarını söylemekte. Fakat bizlerin ön yargılarını tarafsız bir gözle kırmayı başaran değerli Medyum Hoca her durumda da evrenin gücünü kimsenin inkâr edemediğinin de altını çizmektedir. Medyum Behçet gizli ilimler konusunda birçok çalışması bulunan Müslüman alimler hakkında bizleri bilgilendirirken spritüel konularda çalışmalar yapan ve dernekler kurmuş birçok yabancı isimden de haberimiz olmasını sağladı. Medyum Behçet Gizli ilimler dendiğinde bunun içine büyücülük gibi sihir içeren ilimler girdiği gibi, astroloji konularını içine alan burç yorumları ve bunun yanında peygamberlerin ilmi olarak da şeref bulan rüya tabiri konularının da ele alındığının altını çizdi. İnsanlar çoğunlukla başlarına gelen bir olaya binaen medyumlar ile iletişime geçerek bu gizemli kişiliklerin varlığından haberdar olmaktadırlar. Kimi insanlar da aşk büyüsü yaptırmak gibi konularda bir medyum ile iletişime geçerek sorununu çözdürmeye çalışmaktadır. Medyum Hoca, çoğu zaman insanların ruh haline ve psikolojik yapısına bakarak isteklerini geri çevirebilmektedir. Medyum Behçet gizli ilimler konusunda çok rağbet edilen bir medyum olması ve yardımcı olduğu insanların hayatlarının düzene girmesi sebebiyle ne kadar tercih ediliyor olsa da, bazen kendi tercih hakkını kullanarak olmaması gereken şeyleri de engellemektedir.

Medyum Behçet Rüya Analizleri

Birçok gizemli konuyu araştırdığımız Medyum Behçet ziyaretinde insanların gördükleri rüyaları yorumlatmak için kendisine başvurduklarını gördük. Burada kıymetli hoca bizlere rüya tabiri hakkında bazı incelikler olduğundan söz etti. Örneğin rüyada asker olmak ile ilgili yapılan yorumların çeşitliliği dikkatten kaçmamaktadır. Kimileri rüyada asker olmak kudret ve saltanat sahibi olmaya işarettir derken kimisi de mal ve çocuk sahibi olmaya işarettir demektedir. Medyum Behçet rüya analizi yapılırken kişiye özel bir yorumlama tekniğinin kullanılması gerektiğini belirtmektedir. Örneğin rüyada asker olmak hakkında tüm o yapılan yorumlar genel olarak doğrudur. Fakat kişiye özel yapılan rüya yorumu bu verileri değiştirebilir. Medyum Behçet Bey bu konuyla alakalı olarak mesela başka birisi için, boyunduruk altına girileceğine ve uzun süre o kişinin himayesinde yaşamak zorunda kalınacağına da delalet edebilir demektedir. Anlaşıldığı gibi rüya tabiri yapmak oldukça meşakkatlidir ve Medyum Behçet rüya analizi konusunda bolca takdir edilen ve sayılan medyumlar arasında gösterilmektedir.

Medyum Behçet Burç Yorumları

Yıldızlara ulaşma isteği eminiz ki ilk insandan beri içimizde bulunmaktadır. Bu duygunun gerçek olabilme ihtimalini bizlere ilk olarak 1960’lı yıllarda yaşatan bilim adamları halen bu konularda araştırmalar yapmaktadırlar. Diğer bir yandan bu gözlem yeteneği ve kadim bilgiler eşliğinde burçlar doğmuştur. Medyum Behçet burçlar konusunda oldukça bilgili ve her burca göre yorum yapabilme kabiliyetine sahip medyumlar arasındadır. Medyum Behçet Hoca, astrolojide burçlar dört gruba ayrılır demektedir. Bu dört element ile eşleşen burçları ifade etme yöntemidir. Medyum Behçet Bey, bu dört grup burcun ateş, hava, su ve toprak elementinin burçları olduğunu belirtiyor. Bir yandan da bu burçlar hakkında edindiğimiz bilgiye göre her burç temsil ettiği elementin özelliklerini içinde barındırmaktadır. Bu özellikleri ile ele aldığımızda burçları ele almak daha da kolaylaşmaktadır. Medyum Behçet Hoca, birçok medyumun büyücülük işlemleri için de burç yorumları ve hesaplamalarından faydalandığını ifade etmektedir. Çünkü burç insanın doğasında çok önemli bir alan teşkil etmektedir. Misal olarak ateş grubu burçları hakkında bildi edinmek istediğimizde bu burçların üç adet olduğunu öğrendik. Aslan burcu incelendiğinde ateş elementinin ona sunduğu tüm özellikler ile yaşadığına şahitlik etmek mümkündür. Diğer yandan da koç burcu benzer özellikleri ile kâh yakıcı kah yandırıcı bir karakterin varlığına delil olmaktadır. Medyum Behçet burçlar konusunda değinirken bir diğer ateş elementi burcunun da yay burcu olduğunu ifade etmektedir. Burç yorumlama yöntemleri de çok farklılıklar sergilese de temelde gerçek doğum gününden yola çıkarak yükselen burç hesaplamaları da dahil edilip karakter analizi yapılmasının mümkün olduğunu Medyum Behçet bildirmektedir.

Medyum Behçet Sırlı Duaları

Her insan dua etmektedir. İnançsız toplumlarda bile insanlar dualarını evrene yolladıklarını ifade etmektedirler. Müslümanlar için ise dua etmek oldukça yaygındır. Bizlerin de merak konusu olan sırlı dualar konusu Medyum Behçet Bey’e sorduğumuz sorular arasında yer almaktaydı. Medyum Behçet sırlı dualar hakkında bizlere birçok bilgiler vererek bu konuda aydınlanmamıza yardımcı oldu. Birçoğumuz dua etmeyi namazdan ibaret saymaktayız. Kimimiz de mezarlıklara has bir şey gibi görmekteyiz. Oysa Medyum sırlı dualar ile birçok sıkıntıya derman bulunabildiğini belirtmektedir. Bazen bir büyücü tarafından bize yapılmış büyü için, bazen de cinler gibi doğa üstü varlıkların şerrinden korunmak için okunan dualar bulunmaktadır. Medyum Behçet Hoca, Kuran’ı Kerim’de sonsuz bir sırlı dualar denizi olduğunu belirtiyor. Bunun yanında birçok unutulmuş dilde sırlı dualar vardır ki bunlar papaz büyüsü için bile kullanılan korunma duaları içinde yer almaktadır. Bazen rüya yorumu yaptırdığımızda bunların şerli rüyalar olduğunu öğrenebiliriz. Medyum Behçet bu durumlarda da şeytanın ve diğer mahlukatın şerrinden muhafaza olmak için okunan sırlı dualar olduğuna dikkatleri çekiyor. Ancak Medyum Behçet, en önemli hususun ise dillerin her durumda duaya alıştırılması gerektiği olduğunun da altını çiziyor.

Daha fazla detay için tıklayın; https://medyumbehcet.com/

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.