Öne Çıkanlar depresyon yüreğir izmit körfezi bülent gedikli cüneyt çakır

Bu haber kez okundu.

Gönül İşleri Yeni Bölüm(Son 12. bölüm) Star Tv
Ekaranlarda oldukça ilgi gören dizi olan Gönül İşleri dizisi yeni bölüm ile bu haftada nefes kesecek. Bu hafta yayınlanacak olan 12. bölüm son bolum de olaylar gitgide ilginçleşiyor. Güçlü bir kadroya sahip olan ve oyuncuarı arasında Sevda (Sinem Kobal), Asrın (Fırat Çelik), Saadet (Selma Ergeç), Servet (Bennu Yıldırımlar) bulunan ünlü oyuncular seyircileri ekranlara kilitleyecek.


Her bölümü ile seyircilerini etkide bırakan Gönül İşleri yeni bölüm ile 28 Aralık Perşembe günü saat 20:00'de Star Tv ekranlarında yayınlanacaktır.


GÖNÜL İŞLERİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sevda, T!bet d!yor!

Servet’e yakın olmak !steyen Yılmaz mahallede aşk nöbet! sürerken, b!r küs b!r barışık !l!şk!ler! Muzaffer’!n canına tak eder. Kavga etmeden konuşmayı öğ+renene kadar Servet ve Yılmaz’a konuşma yasağ+ı koyar. Y!ne de buldukları her fırsatı en !y! şek!lde değ+erlend!rerek, kavga edecek b!r gündem yaratmayı başarırlar. Bu sefer en büyük çatışmaları Sevda ve Bed!r yüzündend!r. 

Bed!r’!n g!d!ş! Sevda’nın gündem!ne bomba g!b! düşer. Servet’!n sözüne uyup Sevda’ya olan aşkını kalb!ne gömmeye kalkmışken b!r de h!çb!r şey söylemeden g!tm!ş olması Sevda’nın kalb!n! kırar. Yaşadığ+ı hayal kırıklığ+ının faturasını y!ne kend!ne çıkarır; T!bet’le aralarındak! !l!şk!y! resm!yete dökmeye karar ver!r.

Saadet artık kend! hal!nde hayatının keyf!n! sürmey! !stemekted!r. Kardeşler!, babası, b!r!c!k yeğ+en! ve Kemal’le olab!ld!ğ+!nce sak!n günler!n hayal!n! kurmaktadır. Hayal kuran b!r başkası daha vardır, Asrın… Pol!s tarafından her yerde aranan Asrın, Saadet’le b!rl!kte buralardan kaçmanın hayal!n! kurmaktadır.

Saadet Sevda’yı kararından vazgeç!rmekle, akışına bırakmak arasında g!d!p gel!yor!

Sevda’nın !steme ve söz meras!m! b!z!mk!ler !ç!n yen! b!r heyecan kaynağ+ı olur. Muzaffer, en küçük kızının yuvadan uçacak olması gerçeğ+!yle yüzleşmeye çalışırken, Servet kardeş!n!n n!hayet b!r karar verm!ş olmasından memnundur. Saadet !se kardeş!n!n sevmed!ğ+! b!r!yle mutlu olamayacağ+ından em!nd!r. Sevda’yı kararından vazgeç!rmekle, akışına bırakmak arasında g!d!p gelmekted!r. Pek!, Sevda ne yapacak? Bed!r g!b! o da aşkını kalb!ne gömüp, kend!s!n! seven adamla gerçekten evlenecek m!d!r? Servet, Yılmaz’ın kend!s! !ç!n hazırladığ+ı duygusal sürpr!ze ne tepk! verecekt!r? Saadet’!, tam da !steme geces!nde bekleyen büyük sürpr!z ned!r?

Yayın Günü: 28 Aralık  Pazar 
Yayın Saat!: 20.00

YAYIN KANALI İÇİN TIKLAYINIZ....

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.